Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (190 148)
Strana 3 436 z 3 803
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
VV Vojtěch ValaBez politické příslušnosti |
20 | student | Přísnotice okr. Brno-venkov |
9. SNK | 136 6,0 % listiny |
náhradník 2. |
LV Lukáš ValábekBez politické příslušnosti |
30 | operátor lesní techniky | Hraničné Petrovice okr. Olomouc |
4. SNK | 37 11,1 % listiny |
mandát 5. |
DV David ValachBez politické příslušnosti |
47 | majitel truhlářské dílny | Vrbno pod Pradědem okr. Bruntál |
3. SNK | 1 102 6,9 % listiny |
mandát 1. |
JV Ján ValachBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Lovečkovice okr. Litoměřice |
1. SNK | 62 10,2 % listiny |
mandát 2. |
JV Jan ValachBez politické příslušnosti |
34 | konstruktér | Česká Rybná okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 58 100,0 % listiny |
|
JV Ján ValachBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Kozlov okr. Olomouc |
5. SNK | 28 17,1 % listiny |
náhradník 2. |
JV Jiří ValachBez politické příslušnosti |
42 | personalista | Dlouhá Třebová okr. Ústí nad Orlicí |
5. SNK | 369 6,8 % listiny |
mandát 5. |
JV Jiří ValachBez politické příslušnosti |
28 | servisní technik | Ruda okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 73 100,0 % listiny |
|
MV Martin ValachBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí ČOV Choceň | Choceň okr. Ústí nad Orlicí |
9. ODS+NK | 866 5,6 % listiny |
mandát 5. |
MV Martin ValachBez politické příslušnosti |
37 | řidič - silničář | Višňová okr. Liberec |
5. SNK | 49 7,9 % listiny |
náhradník 4. |
MV Ing. Miroslav ValachObčanská demokratická strana |
70 | důchodce | Český Krumlov okr. Český Krumlov |
17. ODS | 132 3,3 % listiny |
|
OV Ondřej Valach, DiS.Občanská demokratická strana |
43 | pedagog, hudebník | Český Krumlov okr. Český Krumlov |
5. ODS | 213 5,4 % listiny |
|
PV Pavel ValachBez politické příslušnosti |
49 | řidič MHD | Brno okr. Brno-město |
19. KSČMČSSDDOSmSt! | 1 856 1,8 % listiny |
|
PV Pavel ValachBez politické příslušnosti |
48 | montér | Nasavrky okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 47 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PV Pavel ValachBez politické příslušnosti |
60 | operátor ve výrobě | Karviná okr. Karviná |
36. ČSSD | 162 1,9 % listiny |
|
PV Pavel ValachBez politické příslušnosti |
49 | řidič | Brno-Medlánky okr. Brno-město |
7. KSČMČSSDDOSmSt! | 15 11,0 % listiny |
|
PV Petr ValachBez politické příslušnosti |
51 | stavební technik | Litenčice okr. Kroměříž |
2. STAN+NK | 99 12,0 % listiny |
mandát 2. |
PV Petr ValachBez politické příslušnosti |
57 | stavební technik | Dobev okr. Písek |
7. SNK | 357 10,2 % listiny |
mandát 3. |
PV Petr ValachBez politické příslušnosti |
22 | topenář, kominík | Česká Rybná okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 56 100,0 % listiny |
|
RV Roman ValachBez politické příslušnosti |
51 | řidič | Bařice-Velké Těšany okr. Kroměříž |
4. SNK | 110 10,8 % listiny |
mandát 4. |
TV Tomáš ValachBez politické příslušnosti |
60 | tajemník úřadu městské části Brno | Předklášteří okr. Brno-venkov |
15. SNK | 364 6,1 % listiny |
náhradník 5. |
TV Tomáš ValachBez politické příslušnosti |
30 | dělník | Svéradice okr. Klatovy |
1. NK | 118 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VV Václav ValachBez politické příslušnosti |
45 | řidič | Vysoká Libyně okr. Plzeň-sever |
7. SNK | 73 12,0 % listiny |
mandát 7. |
ZV Zdeněk ValachBez politické příslušnosti |
35 | směnový mistr | Vír okr. Žďár nad Sázavou |
14. SNK | 38 6,5 % listiny |
náhradník 13. |
ZV Mgr. Zdeněk ValachBez politické příslušnosti |
51 | živnostník | Luleč okr. Vyškov |
3. SNK | 452 11,1 % listiny |
mandát 3. |
ZV Zdenek ValachBez politické příslušnosti |
49 | podnikatel | Horní Řepčice okr. Litoměřice |
1. NK | 27 100,0 % listiny |
|
JV Jana Valachová, DiS.Bez politické příslušnosti |
32 | rodičovská dovolená | Sudslava okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 51 100,0 % listiny |
|
LV Lucie ValachováBez politické příslušnosti |
40 | administrativní pracovnice | Louka u Litvínova okr. Most |
8. SNK | 64 11,1 % listiny |
náhradník 6. |
MV Marie ValachováBez politické příslušnosti |
74 | důchodkyně | Moravský Krumlov okr. Znojmo |
18. TOP 09 | 163 3,7 % listiny |
náhradník 16. |
SV Simona ValachováBez politické příslušnosti |
28 | operátor technické podpory | Lovečkovice okr. Litoměřice |
9. SNK | 52 8,5 % listiny |
náhradník 7. |
SV Mgr. Simona ValachováBez politické příslušnosti |
41 | muzejní edukátor | Hartmanice okr. Svitavy |
2. SNK | 103 14,9 % listiny |
mandát 2. |
BV Bronislav ValachovičBez politické příslušnosti |
34 | operátor výroby | Velké Opatovice okr. Blansko |
6. SNK | 142 6,3 % listiny |
náhradník 4. |
JV Jan ValachovičBez politické příslušnosti |
35 | operátor CNC strojů | Holýšov okr. Plzeň-jih |
9. STAN+NK | 257 5,6 % listiny |
náhradník 6. |
JV Jan ValachovičBez politické příslušnosti |
45 | finanční poradce, OSVČ, předseda sportovního oddílu Florbal Pro Beroun | Beroun okr. Beroun |
5. SNK | 1 816 5,0 % listiny |
mandát 5. |
MV Milan ValachovičBez politické příslušnosti |
32 | řidič | Litobratřice okr. Znojmo |
6. ODS | 43 9,7 % listiny |
náhradník 5. |
HV Bc. Hana ValachovičováSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
60 | místostarostka města Holýšova | Holýšov okr. Plzeň-jih |
1. STAN+NK | 489 10,7 % listiny |
mandát 1. |
JV Bc. Jana Valachovičová, MBABez politické příslušnosti |
51 | manažerka ve zdravotnictví a lektorka komunikace, spoluzakladatelka spolku Berounský rybníček | Beroun okr. Beroun |
14. SNK | 1 711 4,7 % listiny |
náhradník 7. |
JV Ing. Jiří VálalBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Slavičky okr. Třebíč |
4. SNK | 45 21,3 % listiny |
mandát 1. |
MV Marek ValanecBez politické příslušnosti |
33 | dělník | Hrádek okr. Znojmo |
11. SNK | 23 6,4 % listiny |
náhradník 10. |
MV Miroslav ValasBez politické příslušnosti |
77 | důchodce | Horní Benešov okr. Bruntál |
15. KSČM+NK | 37 4,2 % listiny |
náhradník 14. |
AV Mgr. Aneta ValasováBez politické příslušnosti |
41 | práce v ochraně přírody | Rožnov pod Radhoštěm okr. Vsetín |
9. Piráti+NK | 527 5,5 % listiny |
náhradník 4. |
JV Jana ValasováBez politické příslušnosti |
77 | důchodkyně | Horní Benešov okr. Bruntál |
2. KSČM+NK | 55 6,3 % listiny |
náhradník 2. |
IV Ivo ValášekTOP 09 |
63 | strojvedoucí SC Pendolino, člen aktivních záloh AČR, evangelický kurátor | Žatec okr. Louny |
3. KDUČSL+TOP09+NK | 246 4,8 % listiny |
náhradník 6. |
JV Ing. Jakub ValášekMoravané |
38 | jednatel společnosti | Hodonín okr. Hodonín |
4. Moravané+NOS+NK | 483 3,7 % listiny |
náhradník 2. |
JV Jakub ValášekBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Mašovice okr. Znojmo |
7. SNK | 26 6,9 % listiny |
náhradník 6. |
JV Josef ValášekBez politické příslušnosti |
42 | montážní dělník | Chlístov okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. NK | 23 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JV Josef ValášekBez politické příslušnosti |
42 | správce majetku ve společnosti CV Machining s.r.o., správce Zikmundovy vily | Zlín okr. Zlín |
31. Z21 | 4 128 2,3 % listiny |
náhradník 23. |
JV Bc. Josef ValášekBez politické příslušnosti |
45 | policista | Třesovice okr. Hradec Králové |
2. SNK | 56 9,7 % listiny |
mandát 6. |
JV Josef ValášekBez politické příslušnosti |
50 | skladník | Práče okr. Znojmo |
5. SNK | 53 8,0 % listiny |
náhradník 5. |
LV Ing. Ladislav ValášekANO 2011 |
53 | podnikatel | Brno-Líšeň okr. Brno-město |
6. ANO | 944 3,6 % listiny |
náhradník 3. |
Zobrazeno 171 751–171 800 z 190 148