Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 348 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
TT Tomáš TesařBez politické příslušnosti |
53 | servisní technik | Dolní Kounice okr. Brno-venkov |
7. SNK | 270 6,3 % listiny |
náhradník 3. |
TT Tomáš TesařTOP 09 |
48 | jednatel společnosti | Kojatín okr. Třebíč |
1. NK | 27 100,0 % listiny |
mandát 1. |
TT Tomáš TesařBez politické příslušnosti |
48 | technik | Bříza okr. Litoměřice |
7. SNK | 120 13,8 % listiny |
náhradník 3. |
TT Tomáš TesařBez politické příslušnosti |
36 | starosta města | Kamenice nad Lipou okr. Pelhřimov |
1. SNK | 988 10,3 % listiny |
mandát 1. |
TT Mgr. Tomáš TesařBez politické příslušnosti |
42 | vedoucí oddělení Norských fondů, SFŽP ČR | Kolín okr. Kolín |
9. STAN+NK | 4 370 3,8 % listiny |
mandát 9. |
ŠT Štěpán TesařBez politické příslušnosti |
22 | bankovní úředník | Brandýsek okr. Kladno |
15. SNK | 57 5,9 % listiny |
náhradník 14. |
ST Stanislav TesařBez politické příslušnosti |
33 | OSVČ | Štítary okr. Znojmo |
2. SNK | 71 13,9 % listiny |
mandát 2. |
RT Ing. Roman TesařBez politické příslušnosti |
52 | manager | Dašice okr. Pardubice |
3. SNK | 138 8,2 % listiny |
náhradník 2. |
RT Radek TesařBez politické příslušnosti |
47 | manažer | Křenovice okr. Vyškov |
1. ODS+NK | 144 13,9 % listiny |
mandát 1. |
RT Radek TesařBez politické příslušnosti |
33 | řidič | Mladoňovice okr. Třebíč |
8. SNK | 55 6,7 % listiny |
náhradník 5. |
PT Petr TesařBez politické příslušnosti |
26 | dělník | Dolní Podluží okr. Děčín |
5. SNK | 126 10,1 % listiny |
náhradník 2. |
PT Mgr. Petr TesařBez politické příslušnosti |
46 | ředitel ZŠ a MŠ G. A. Lindnera Rožďalovice | Rožďalovice okr. Nymburk |
5. SNK | 247 10,9 % listiny |
mandát 5. |
PT Petr Tesař, DiS.Bez politické příslušnosti |
34 | nákupčí a vedoucí skladu | Hrušovany u Brna okr. Brno-venkov |
13. SOL+NK | 206 6,4 % listiny |
náhradník 12. |
PT Petr TesařBez politické příslušnosti |
50 | inspektor řízení jakosti | Mikulovice okr. Jeseník |
5. SOCDEM+NK | 68 6,3 % listiny |
náhradník 6. |
PT Petr TesařBez politické příslušnosti |
50 | správa nemovitostí | Lipno okr. Louny |
2. SNK | 71 18,4 % listiny |
náhradník 1. |
PT Petr TesařBez politické příslušnosti |
53 | školník | Skašov okr. Plzeň-jih |
1. NK | 27 100,0 % listiny |
|
PT Petr TesařBez politické příslušnosti |
46 | zedník | Budišov okr. Třebíč |
11. SNK | 30 3,5 % listiny |
náhradník 10. |
PT Pavel TesařBez politické příslušnosti |
56 | strážník městské policie | Číhaň okr. Klatovy |
8. SNK | 14 2,6 % listiny |
náhradník 1. |
PT Ing. Pavel TesařBez politické příslušnosti |
43 | starosta obce | Paceřice okr. Liberec |
1. SNK | 157 20,8 % listiny |
mandát 1. |
PT Pavel TesařBez politické příslušnosti |
45 | starosta SDH, podnikatel | Budišov okr. Třebíč |
1. SNK | 119 13,8 % listiny |
mandát 1. |
PT Bc. Pavel TesařBez politické příslušnosti |
57 | jednatel společnosti | Morkovice-Slížany okr. Kroměříž |
6. SNK | 195 7,9 % listiny |
náhradník 4. |
OT Ondřej TesařBez politické příslušnosti |
30 | policista | Břevnice okr. Havlíčkův Brod |
7. SNK | 46 13,7 % listiny |
mandát 7. |
MT Miroslav TesařBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Brno-Tuřany okr. Brno-město |
17. HR+NK | 183 4,1 % listiny |
náhradník 15. |
MT Miroslav TesařBez politické příslušnosti |
51 | správce budov | Vlasatice okr. Brno-venkov |
5. SNK | 91 14,6 % listiny |
náhradník 1. |
MT Miroslav TesařBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Věžnice okr. Havlíčkův Brod |
7. SNK | 40 7,8 % listiny |
náhradník 6. |
MT Ing. Miroslav TesařBez politické příslušnosti |
27 | revírník | Stráž nad Nežárkou okr. Jindřichův Hradec |
4. SNK | 118 8,6 % listiny |
náhradník 2. |
MT Miloslav TesařBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí oddělení projektů | Morkovice-Slížany okr. Kroměříž |
4. NEZ+NK | 165 8,0 % listiny |
náhradník 3. |
MT Milan TesařBez politické příslušnosti |
55 | obchodní referent | Cerekvice nad Loučnou okr. Svitavy |
3. SNK | 201 15,1 % listiny |
mandát 3. |
MT Milan TesařBez politické příslušnosti |
38 | soukromý podnikatel | Hamr okr. Jindřichův Hradec |
3. SNK | 113 15,1 % listiny |
mandát 1. |
MT Michal TesařBez politické příslušnosti |
37 | řezník | Cizkrajov okr. Jindřichův Hradec |
8. SNK | 25 8,6 % listiny |
náhradník 7. |
MT Michal TesařBez politické příslušnosti |
41 | strojní zámečník | Vranovice-Kelčice okr. Prostějov |
8. SNK | 26 9,1 % listiny |
náhradník 7. |
MT Michael TesařBez politické příslušnosti |
25 | příslušník HZS JčK | Dolní Dvořiště okr. Český Krumlov |
8. SNK | 111 11,3 % listiny |
náhradník 6. |
MT Bc. Martin TesařBez politické příslušnosti |
33 | ekonom a účetní | Brno-Řečkovice a Mokrá Hora okr. Brno-město |
20. JSME+NK | 1 397 4,1 % listiny |
náhradník 13. |
MT Martin TesařBez politické příslušnosti |
38 | příslušník justiční stráže | Lichnov okr. Bruntál |
1. SNK | 151 14,6 % listiny |
mandát 1. |
MT Martin TesařBez politické příslušnosti |
42 | podnikatel, OSVČ | Nebovidy okr. Brno-venkov |
4. SNK | 102 9,2 % listiny |
náhradník 3. |
MT Ing. Martin TesařBez politické příslušnosti |
50 | hasič | Šenov okr. Ostrava-město |
3. SNK | 997 6,8 % listiny |
mandát 3. |
MT Martin TesařBez politické příslušnosti |
33 | hasič na JE Dukovany | Moravské Budějovice okr. Třebíč |
5. ANO+NK | 481 4,8 % listiny |
náhradník 2. |
MT Marek TesařBez politické příslušnosti |
42 | provozní | Chvalatice okr. Znojmo |
1. NK | 26 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LT Lukáš TesařBez politické příslušnosti |
33 | konstruktér | Dříteň okr. České Budějovice |
10. SNK | 116 5,7 % listiny |
náhradník 7. |
LT Luděk TesařBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí oblastního prodeje | Slabčice okr. Písek |
7. SNK | 57 7,1 % listiny |
náhradník 1. |
KT Květoslav TesařBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Šerkovice okr. Brno-venkov |
1. SNK | 78 13,8 % listiny |
mandát 2. |
KT Karel TesařBez politické příslušnosti |
53 | dispečer | Únehle okr. Tachov |
2. SNK | 45 13,8 % listiny |
mandát 2. |
JT Josef TesařBez politické příslušnosti |
18 | student | Nišovice okr. Strakonice |
5. SNK | 12 11,1 % listiny |
náhradník 4. |
JT Josef TesařBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Dříteň okr. České Budějovice |
5. SNK | 89 6,2 % listiny |
náhradník 4. |
JT Jiří TesařBez politické příslušnosti |
60 | podnikatel | Ledce okr. Brno-venkov |
2. SNK | 32 9,9 % listiny |
mandát 4. |
JT Ing. Jiří Tesař, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
44 | vědecko-výzkumný pracovník Západočeské univerzity | Bdeněves okr. Plzeň-sever |
8. SNK | 232 10,9 % listiny |
náhradník 2. |
JT Jiří TesařBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Nišovice okr. Strakonice |
1. SNK | 23 21,3 % listiny |
náhradník 2. |
JT Jiří TesařBez politické příslušnosti |
55 | starosta obce | Koclířov okr. Svitavy |
1. SNK | 136 9,4 % listiny |
mandát 1. |
JT Jiří TesařBez politické příslušnosti |
41 | projektant, OSVČ | Bratronice okr. Kladno |
4. SNK | 162 12,6 % listiny |
mandát 2. |
JT Jiří TesařBez politické příslušnosti |
45 | servisní technik | Bohaté Málkovice okr. Vyškov |
2. SNK | 63 16,7 % listiny |
mandát 3. |
Zobrazeno 17 351–17 400 z 127 803