Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (190 148)
Strana 345 z 3 803
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
DV Bc. David VaněčekBez politické příslušnosti |
23 | student VUT | Jiřice okr. Pelhřimov |
6. KDU-ČSL | 101 7,2 % listiny |
náhradník 3. |
TV MUDr. Tomáš VáněKDU-ČSL |
57 | odborný lékař - neurolog | Písek okr. Písek |
6. KDU-ČSL | 1 199 5,2 % listiny |
mandát 2. |
KV Kateřina VandyayloBez politické příslušnosti |
48 | ekonom | Řehlovice okr. Ústí nad Labem |
2. KSČM | 12 4,1 % listiny |
|
ZV Zdeněk Vanďurka, DiS.Bez politické příslušnosti |
37 | učitel hudby | Strání okr. Uherské Hradiště |
12. Nestran. | 580 6,3 % listiny |
náhradník 4. |
MV Marie VanduchováBez politické příslušnosti |
70 | učitelka a výchovná poradkyně na ZŠ JAK | Blatná okr. Strakonice |
12. NEZ+NK | 138 6,6 % listiny |
náhradník 11. |
MV Michal VanduchBez politické příslušnosti |
34 | OSVČ | Střítež nad Bečvou okr. Vsetín |
4. SNK | 0 0,0 % listiny |
|
MV Michal VanduchBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí TPV | Blatná okr. Strakonice |
3. NEZ+NK | 226 10,8 % listiny |
náhradník 1. |
PV Pavel VandrovecBez politické příslušnosti |
42 | elektrikář | Mezno okr. Benešov |
1. NK | 121 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PV Pavel VandrovecBez politické příslušnosti |
51 | zedník | Pohnánec okr. Tábor |
1. NK | 24 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PV Pavel VandrovecBez politické příslušnosti |
22 | řidič | Pohnánec okr. Tábor |
1. NK | 16 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LV Luboš VandrovecBez politické příslušnosti |
28 | řidič | Pohnánec okr. Tábor |
1. NK | 19 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LV Luboš VandrovecBez politické příslušnosti |
56 | řidič | Pohnánec okr. Tábor |
1. NK | 27 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JV Jana VandováBez politické příslušnosti |
48 | technicko-hospodářský pracovník v zemědělství | Pracejovice okr. Strakonice |
2. SNK | 105 22,3 % listiny |
mandát 3. |
HV Hana VandováBez politické příslušnosti |
39 | rodičovská dovolená | Pohořelice okr. Brno-venkov |
13. VÝZVA | 55 3,3 % listiny |
|
AV Alena VandováBez politické příslušnosti |
42 | vychovatelka | Chrášťany okr. České Budějovice |
3. SNK | 27 5,0 % listiny |
náhradník 5. |
VV Valéria VandlíkováBez politické příslušnosti |
27 | zdravotní sestra | Mikulov okr. Břeclav |
20. ODS | 282 3,6 % listiny |
náhradník 16. |
PV Petr VandlíčekBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ a místostarosta | Žim okr. Teplice |
1. NK | 63 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JV Jan VandlíčekBez politické příslušnosti |
48 | elektrikář - vedoucí směny | Bělá pod Bezdězem okr. Mladá Boleslav |
15. SNK | 138 3,4 % listiny |
náhradník 13. |
PV Pavel VandírekBez politické příslušnosti |
47 | řidič MKD | Rozsochy okr. Žďár nad Sázavou |
7. SNK | 67 14,8 % listiny |
náhradník 1. |
LV Lukáš VandíkBez politické příslušnosti |
39 | prodavač | Havířov okr. Karviná |
31. PRO+NK | 791 2,2 % listiny |
náhradník 29. |
LV Lenka VanderkováBez politické příslušnosti |
56 | majitelka a hlavní trenérka plavecké školy, radní | Vyškov okr. Vyškov |
7. KDU-ČSL+ODS | 1 657 4,3 % listiny |
mandát 5. |
DV Ing. Daniela VanderkováBez politické příslušnosti |
35 | podnikatelka v Beauty sektoru | Ostrava-Jih okr. Ostrava-město |
2. KDU-ČSL+ODS | 3 021 2,3 % listiny |
mandát 2. |
AV Mgr. Adam VanderkaBez politické příslušnosti |
32 | vysokoškolský pedagog, kovboj | České Budějovice okr. České Budějovice |
13. Zelení+Piráti | 3 229 2,3 % listiny |
náhradník 7. |
RV Radek VandělíkBez politické příslušnosti |
52 | technický pracovník | Svatý Jan okr. Příbram |
3. SNK | 124 16,5 % listiny |
mandát 1. |
MV Matěj VandělíkBez politické příslušnosti |
22 | obsluha zemědělských strojů | Svatý Jan okr. Příbram |
8. SNK | 67 8,7 % listiny |
náhradník 5. |
PV Pavla Vandasová, DiS.Naše Česko |
48 | asistentka hejtmana | České Budějovice okr. České Budějovice |
35. NČ | 7 964 2,2 % listiny |
náhradník 20. |
LV Mgr. Lenka VandasováBez politické příslušnosti |
40 | středoškolský učitel | Soběslav okr. Tábor |
13. SNK | 399 4,1 % listiny |
náhradník 9. |
JV Jana VandasováBez politické příslušnosti |
63 | starobní důchodce | Liběšice okr. Litoměřice |
13. SNK | 78 5,4 % listiny |
náhradník 11. |
HV Hana VandasováBez politické příslušnosti |
36 | OSVČ - zeměděl. podnikatelka | Nové Dvory okr. Příbram |
1. SNK | 75 20,4 % listiny |
mandát 2. |
EV Emilie VandasováBez politické příslušnosti |
66 | podnikatelka | Třeboň okr. Jindřichův Hradec |
24. Zelení+OMMO | 576 3,3 % listiny |
náhradník 18. |
TV Mgr. Tomáš VandasBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ a zastupitel města Bílina | Bílina okr. Teplice |
1. BEZ-UL+ČiKR | 516 4,5 % listiny |
mandát 1. |
JV Ing. Jaroslav VandasBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Dětřichov nad Bystřicí okr. Bruntál |
1. SNK | 74 12,7 % listiny |
mandát 1. |
JV Jaroslav VandasBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Kynšperk nad Ohří okr. Sokolov |
13. SNK | 306 5,8 % listiny |
náhradník 9. |
ZV Mgr. Zuzana VandameTOP 09 |
51 | členka rady města, manažerka rozvoje | Uherské Hradiště okr. Uherské Hradiště |
1. TOP 09+STAN+NK | 1 331 5,3 % listiny |
mandát 1. |
RV Rostislav VandaBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Těmice okr. Hodonín |
7. SNK | 70 8,7 % listiny |
náhradník 5. |
PV Petr VandaBez politické příslušnosti |
35 | manager | Žabovřesky nad Ohří okr. Litoměřice |
7. SNK | 138 15,2 % listiny |
mandát 1. |
MV Bc. Miroslav VandaBez politické příslušnosti |
48 | státní zaměstnanec | Pracejovice okr. Strakonice |
1. SNK | 74 25,3 % listiny |
mandát 3. |
JV Josef VandaKDU-ČSL |
38 | technický ředitel, starosta SDH Staré Město | Staré Město okr. Uherské Hradiště |
2. KDU-ČSL+NK | 720 6,5 % listiny |
mandát 4. |
JV Ing. Jiří VandaBez politické příslušnosti |
41 | projektový manažer | Chrášťany okr. České Budějovice |
1. KDU-ČSL | 108 10,4 % listiny |
mandát 1. |
JV Jakub VandaBez politické příslušnosti |
19 | student | Pracejovice okr. Strakonice |
4. SNK | 38 13,0 % listiny |
náhradník 1. |
FV František VandaBez politické příslušnosti |
55 | mechanik | Čeložnice okr. Hodonín |
1. SNK | 62 13,7 % listiny |
mandát 2. |
SV Soad VančurováBez politické příslušnosti |
44 | zdravotní laborant – obor mikrobiologie | Bašť okr. Praha-východ |
10. SNK | 61 5,5 % listiny |
náhradník 9. |
RV Radka VančurováBez politické příslušnosti |
35 | hospodářka ZŠ Zeměchy | Jimlín okr. Louny |
6. SNK | 149 9,4 % listiny |
náhradník 1. |
MV Mgr. Monika VančurováBez politické příslušnosti |
52 | učitelka | Hrádek okr. Frýdek-Místek |
8. SOCDEM+NK | 133 6,1 % listiny |
náhradník 7. |
MV Ing. Marta VančurováBez politické příslušnosti |
51 | technolog výroby | Řečany nad Labem okr. Pardubice |
6. STAN+NK | 193 10,4 % listiny |
náhradník 4. |
MV Magdaléna VančurováBez politické příslušnosti |
27 | personalistka | Mistřice okr. Uherské Hradiště |
11. SNK | 265 6,1 % listiny |
náhradník 4. |
MV Magdaléna VančurováBez politické příslušnosti |
59 | účetní měst a obcí | Bernartice okr. Písek |
10. SNK | 125 5,3 % listiny |
náhradník 6. |
LV Lucie Vančurová, DiS.Bez politické příslušnosti |
37 | OSVČ | Zvěstovice okr. Havlíčkův Brod |
2. SNK | 27 10,8 % listiny |
mandát 6. |
LV Ing. Lucie VančurováBez politické příslušnosti |
52 | samostatný referent | Ohníč okr. Teplice |
2. SNK | 143 13,5 % listiny |
mandát 1. |
KV Ing. Kristýna VančurováBez politické příslušnosti |
37 | referent stavebního úřadu, zahradní a krajinná architektura | Křesetice okr. Kutná Hora |
1. SNK | 76 12,0 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 17 201–17 250 z 190 148