Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (94 275)
Strana 345 z 1 886
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PŠ Petr ŠindelářBez politické příslušnosti |
31 | lesník | Lenora okr. Prachatice |
9. SNK | 35 3,3 % listiny |
náhradník 4. |
PŠ Petr ŠindelářBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ, tesař | Srby okr. Domažlice |
3. SNK | 90 14,8 % listiny |
mandát 3. |
PŠ Ing. Petr ŠindelářBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Teplá okr. Cheb |
10. SNK | 117 6,4 % listiny |
náhradník 9. |
PŠ Petr ŠindelářBez politické příslušnosti |
54 | lesník | Předslav okr. Klatovy |
1. SNK | 291 10,7 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Petr ŠindelářBez politické příslušnosti |
64 | pracovník správy obce | Bílý Kostel nad Nisou okr. Liberec |
4. SNK | 349 11,7 % listiny |
mandát 4. |
PŠ Petr ŠindelářBez politické příslušnosti |
55 | strojník | Prachovice okr. Chrudim |
11. SNK | 87 5,7 % listiny |
náhradník 7. |
PŠ Petr ŠindelářBez politické příslušnosti |
55 | údržbář | Dědice okr. Třebíč |
6. SNK | 46 14,4 % listiny |
mandát 4. |
PŠ Pavel ŠindelářBez politické příslušnosti |
62 | technik Lesy ČR | Kamenice nad Lipou okr. Pelhřimov |
3. SNK | 222 8,1 % listiny |
náhradník 1. |
PŠ Pavel ŠindelářBez politické příslušnosti |
47 | řidič | Hartmanice okr. Klatovy |
14. SNK | 221 6,1 % listiny |
náhradník 4. |
PŠ Pavel ŠindelářBez politické příslušnosti |
55 | soukromý podnikatel | Chlum okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 44 15,1 % listiny |
náhradník 3. |
PŠ Ing. Pavel ŠindelářBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Hodkovice nad Mohelkou okr. Liberec |
15. SNK | 704 6,4 % listiny |
náhradník 6. |
PŠ Pavel ŠindelářBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Dubenec okr. Příbram |
4. SNK | 93 13,2 % listiny |
mandát 3. |
MŠ Milan ŠindelářBez politické příslušnosti |
47 | operátor CNC strojů | Rosička okr. Jindřichův Hradec |
6. SNK | 16 13,1 % listiny |
náhradník 1. |
MŠ Michal ŠindelářBez politické příslušnosti |
43 | technik vstupní kontroly | Sedlice okr. Strakonice |
6. SNK | 368 8,6 % listiny |
mandát 6. |
MŠ Michal ŠindelářBez politické příslušnosti |
46 | automechanik | Chřibská okr. Děčín |
7. SNK | 124 7,9 % listiny |
náhradník 3. |
MŠ Michal ŠindelářBez politické příslušnosti |
57 | realitní makléř, předseda kynologického spolku | Rudník okr. Trutnov |
3. SNK | 202 7,2 % listiny |
náhradník 1. |
MŠ Martin ŠindelářBez politické příslušnosti |
55 | stavební technik | Lešany okr. Benešov |
2. SNK | 147 7,5 % listiny |
mandát 5. |
MŠ Martin ŠindelářBez politické příslušnosti |
31 | vedoucí provozu | Tuchořice okr. Louny |
3. SNK | 79 12,5 % listiny |
náhradník 1. |
LŠ Lukáš ŠindelářBez politické příslušnosti |
39 | řidič mezinárodní kamionové dopravy | Drmoul okr. Cheb |
8. SNK | 51 8,5 % listiny |
náhradník 7. |
LŠ Luděk ŠindelářBez politické příslušnosti |
56 | učitel | Hostouň okr. Domažlice |
3. SNK | 167 9,5 % listiny |
mandát 3. |
LŠ Ing. Leopold ŠindelářBez politické příslušnosti |
51 | státní zaměstnanec | Letovice okr. Blansko |
11. SNK | 321 4,6 % listiny |
náhradník 8. |
KŠ Karel ŠindelářBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Letiny okr. Plzeň-jih |
3. SNK | 71 12,9 % listiny |
náhradník 2. |
JŠ Ing. Josef ŠindelářBez politické příslušnosti |
48 | projektový manažer | Ohrobec okr. Praha-západ |
6. SNK | 211 11,3 % listiny |
náhradník 3. |
JŠ Josef ŠindelářBez politické příslušnosti |
59 | zástupce ředitele střední školy | Chuderov okr. Ústí nad Labem |
4. SNK | 216 12,4 % listiny |
mandát 5. |
JŠ Jiří ŠindelářBez politické příslušnosti |
23 | IT | Trhový Štěpánov okr. Benešov |
4. SNK | 46 5,0 % listiny |
náhradník 4. |
JŠ Jiří ŠindelářBez politické příslušnosti |
39 | obchodní zástupce | Opatovice okr. Brno-venkov |
9. SNK | 206 9,9 % listiny |
náhradník 5. |
JŠ Jaroslav ŠindelářBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Velký Malahov okr. Domažlice |
7. SNK | 43 10,6 % listiny |
mandát 7. |
JŠ Jan ŠindelářBez politické příslušnosti |
39 | konstruktér | Stěbořice okr. Opava |
7. SNK | 177 6,4 % listiny |
náhradník 3. |
JŠ Jan ŠindelářBez politické příslušnosti |
38 | soukromý podnikatel | Žleby okr. Kutná Hora |
10. SNK | 168 7,6 % listiny |
náhradník 6. |
JŠ Jan ŠindelářBez politické příslušnosti |
42 | podnikatel | Rudolfov okr. České Budějovice |
13. SNK | 222 5,7 % listiny |
náhradník 9. |
JŠ Jan ŠindelářBez politické příslušnosti |
47 | zemědělec | Libkovice pod Řípem okr. Litoměřice |
1. SNK | 34 13,3 % listiny |
náhradník 3. |
JŠ Jan ŠindelářBez politické příslušnosti |
60 | obchodní manažer | Kaliště okr. Jihlava |
2. SNK | 55 12,7 % listiny |
mandát 3. |
JŠ Jakub ŠindelářBez politické příslušnosti |
37 | řidič, trenér mládeže SDH Křížkový Újezdec | Křížkový Újezdec okr. Praha-východ |
5. SNK | 77 13,5 % listiny |
náhradník 1. |
FŠ František ŠindelářBez politické příslušnosti |
59 | vedoucí provozu | Kropáčova Vrutice okr. Mladá Boleslav |
1. SNK | 77 12,0 % listiny |
náhradník 1. |
FŠ Mgr. František ŠindelářBez politické příslušnosti |
67 | starosta obce | Chlum okr. Plzeň-jih |
6. SNK | 28 9,6 % listiny |
náhradník 4. |
FŠ František ŠindelářBez politické příslušnosti |
50 | obsluha čerpací stanice | Valtrovice okr. Znojmo |
2. SNK | 40 27,0 % listiny |
náhradník 1. |
FŠ Filip ŠindelářBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Dešná okr. Jindřichův Hradec |
7. SNK | 45 9,6 % listiny |
náhradník 6. |
AŠ Antonín ŠindelářBez politické příslušnosti |
57 | údržbář | Dědice okr. Třebíč |
1. SNK | 50 15,6 % listiny |
mandát 2. |
RŠ Radka ŠindarováBez politické příslušnosti |
44 | vychovatelka | Kyselka okr. Karlovy Vary |
1. SNK | 24 14,8 % listiny |
|
IŠ Iveta ŠinclováBez politické příslušnosti |
55 | kadeřnice | Medlov okr. Olomouc |
8. SNK | 345 7,2 % listiny |
mandát 8. |
IŠ Ilona ŠinclováBez politické příslušnosti |
35 | učitelka MŠ | Horní Dvořiště okr. Český Krumlov |
1. SNK | 34 19,8 % listiny |
mandát 1. |
EŠ Mgr. Eva ŠinclováBez politické příslušnosti |
32 | interiérová designérka | Císařov okr. Přerov |
5. SNK | 91 12,8 % listiny |
mandát 6. |
ZŠ Zdeněk ŠinálBez politické příslušnosti |
60 | řidič | Vidice okr. Domažlice |
8. SNK | 19 6,1 % listiny |
náhradník 5. |
LŠ Lucie ŠináglováBez politické příslušnosti |
45 | účetní | Hluboš okr. Příbram |
6. SNK | 167 11,0 % listiny |
mandát 6. |
DŠ Mgr. Daniela ŠináglováBez politické příslušnosti |
56 | vedoucí PS Polná | Polná okr. Jihlava |
2. SNK | 638 6,7 % listiny |
mandát 3. |
PŠ Petr ŠináglBez politické příslušnosti |
59 | hasič | Hostomice okr. Beroun |
1. SNK | 166 15,3 % listiny |
náhradník 1. |
OŠ Ondřej ŠináglBez politické příslušnosti |
35 | manažer | Stará Huť okr. Příbram |
6. SNK | 415 6,6 % listiny |
mandát 6. |
MŠ Marek ŠináglBez politické příslušnosti |
54 | stavbyvedoucí | Obořiště okr. Příbram |
6. SNK | 168 11,2 % listiny |
náhradník 3. |
RŠ Ing. Mgr. Radovan ŠinaBez politické příslušnosti |
47 | IT specialista | Hlavnice okr. Opava |
1. SNK | 197 15,3 % listiny |
mandát 1. |
PŠ MUDr. Pavel ŠínBez politické příslušnosti |
45 | lékař | Vranovice okr. Brno-venkov |
3. SNK | 253 7,2 % listiny |
mandát 3. |
Zobrazeno 17 201–17 250 z 94 275