Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (190 148)
Strana 3 457 z 3 803
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
DČ Dagmar ČankováBez politické příslušnosti |
38 | všeobecná sestra | Letonice okr. Vyškov |
13. SOM | 104 4,0 % listiny |
náhradník 7. |
RČ Mgr. Radka ČaníkováBez politické příslušnosti |
42 | fundraiserka v Oblastní charitě Žďár nad Sázavou, dobrovolnice v azylu pro týraná a opuštěná zvířata | Žďár nad Sázavou okr. Žďár nad Sázavou |
14. MY+NK | 841 3,6 % listiny |
náhradník 11. |
KČ Karel ČaníkBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Nový Hrozenkov okr. Vsetín |
2. SNK | 154 6,0 % listiny |
náhradník 3. |
JČ Jiří ČaníkBez politické příslušnosti |
40 | technik | Nový Hrozenkov okr. Vsetín |
3. SNK | 180 6,3 % listiny |
náhradník 3. |
ŠČ Štěpánka ČanigováBez politické příslušnosti |
55 | technické služby | Chotíkov okr. Plzeň-sever |
14. STAN+NK | 3 2,2 % listiny |
|
RČ Radek ČániBez politické příslušnosti |
56 | předseda Domažlický dějepis | Domažlice okr. Domažlice |
13. ANO+NK | 787 4,7 % listiny |
náhradník 7. |
PČ Pavel ČaněkBez politické příslušnosti |
54 | technik | Vranovská Ves okr. Znojmo |
8. SNK | 25 4,5 % listiny |
náhradník 3. |
OČ Ondřej ČaněkBez politické příslušnosti |
38 | řidič z povolání | Stošíkovice na Louce okr. Znojmo |
6. SNK | 10 10,4 % listiny |
|
MČ Miroslav ČaněkBez politické příslušnosti |
53 | elektrotechnik | Valeč okr. Třebíč |
14. SNK | 248 7,1 % listiny |
náhradník 6. |
LČ Ing. Lubomír ČaněkBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Miroslav okr. Znojmo |
3. SNK | 691 6,8 % listiny |
mandát 4. |
JČ Josef ČaněkBez politické příslušnosti |
49 | hasič | Želeč okr. Tábor |
2. SNK | 348 10,0 % listiny |
mandát 2. |
NČ Nikola ČaneckáBez politické příslušnosti |
36 | pracovnice v úklidových službách | Karviná okr. Karviná |
29. ČSSD | 176 2,1 % listiny |
|
PČ Petr ČandrlaKDU-ČSL |
43 | místostarosta obce | Podolí okr. Brno-venkov |
2. SNK | 462 7,3 % listiny |
mandát 2. |
PČ Pavel ČandrlaBez politické příslušnosti |
20 | řidič | Brno-Tuřany okr. Brno-město |
7. SPD+NK | 183 6,3 % listiny |
náhradník 6. |
ZČ Bc. Zuzana ČandováBez politické příslušnosti |
38 | učitelka v ZŠ | Krásná Hora nad Vltavou okr. Příbram |
14. SNK | 83 5,0 % listiny |
náhradník 10. |
KČ Ing. Kristýna ČandováBez politické příslušnosti |
35 | rodičovská dovolená | Krásná Hora nad Vltavou okr. Příbram |
3. SNK | 164 9,9 % listiny |
mandát 3. |
GČ Mgr. Gabriela ČandováBez politické příslušnosti |
58 | veřejný opatrovník | Kojetín okr. Přerov |
3. KDU-ČSL | 229 4,8 % listiny |
náhradník 4. |
EČ Mgr. Eva ČandováBez politické příslušnosti |
44 | speciální pedagožka | Krásná Hora nad Vltavou okr. Příbram |
7. SNK | 105 6,3 % listiny |
náhradník 3. |
DČ Ing. Dana Čandová, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
44 | jednatelka zemědělské společnosti | Mirovice okr. Písek |
7. JIH 12+NK | 305 6,7 % listiny |
mandát 7. |
BČ Barbora ČandováBez politické příslušnosti |
40 | team leader O2 Czech Republic a.s. | Obory okr. Příbram |
1. NK | 63 100,0 % listiny |
|
VČ Vojtěch ČandaBez politické příslušnosti |
59 | servisní technik | Plzeň okr. Plzeň-město |
38. Svobodní+AUTO | 887 2,0 % listiny |
|
VČ Vojtěch ČandaBez politické příslušnosti |
59 | servisní technik | Plzeň 4 okr. Plzeň-město |
19. Svobodní+AUTO | 140 3,6 % listiny |
|
PČ Ing. Petr ČandaBez politické příslušnosti |
42 | IT specialista | Bernartice okr. Písek |
4. SNK | 149 6,3 % listiny |
náhradník 1. |
PČ Ing. Pavel Čanda, DiS.Bez politické příslušnosti |
36 | BOZP | Dublovice okr. Příbram |
3. SNK | 118 16,0 % listiny |
mandát 1. |
MČ Mgr. Matouš ČandaBez politické příslušnosti |
27 | metropolitní analytik | Kojetín okr. Přerov |
11. KDU-ČSL | 208 4,4 % listiny |
náhradník 9. |
JČ Ing. Jiří ČandaBez politické příslušnosti |
41 | inženýr kvality - plánovač kvality | Vysoký Chlumec okr. Příbram |
3. SNK | 87 12,5 % listiny |
náhradník 2. |
JČ Jan ČandaTOP 09 |
36 | vývojář informačních systémů | České Budějovice okr. České Budějovice |
27. KDUČSL+TOP09+NK | 1 788 2,1 % listiny |
náhradník 24. |
AČ Ing. Adam Čanda, MBABez politické příslušnosti |
27 | technik požární ochrany | Milevsko okr. Písek |
4. STAN+NK | 386 5,9 % listiny |
náhradník 4. |
MČ Miluše ČančíkováBez politické příslušnosti |
60 | starostka | Jinočany okr. Praha-západ |
1. SNK | 609 12,0 % listiny |
mandát 1. |
JČ Jan ČančíkBez politické příslušnosti |
28 | vedoucí odborného výcviku | Nová Paka okr. Jičín |
17. ODS | 149 3,1 % listiny |
náhradník 16. |
JČ Jan ČančaraBez politické příslušnosti |
58 | rodinná firma | Dobruška okr. Rychnov nad Kněžnou |
10. STAN+NK | 100 4,3 % listiny |
náhradník 9. |
JČ Jan ČančaraBez politické příslušnosti |
82 | důchodce | Dobruška okr. Rychnov nad Kněžnou |
14. ANO | 172 4,5 % listiny |
náhradník 13. |
VČ Vladimír ČáňBez politické příslušnosti |
64 | OSVČ | Krhová okr. Vsetín |
9. SNK | 304 7,7 % listiny |
náhradník 1. |
PČ Ing. Pavel ČáňBez politické příslušnosti |
43 | vedoucí odboru controllingu | Krhová okr. Vsetín |
1. SNK | 382 9,7 % listiny |
mandát 1. |
MČ Mgr. Michal ČánBez politické příslušnosti |
40 | pedagog | Nymburk okr. Nymburk |
5. ANO | 434 5,0 % listiny |
náhradník 6. |
LČ Lumír ČáňBez politické příslušnosti |
44 | revírník | Velké Hydčice okr. Klatovy |
2. SNK | 53 23,7 % listiny |
mandát 1. |
FČ František ČáňBez politické příslušnosti |
69 | OSVČ | Krhová okr. Vsetín |
5. SNK | 338 8,6 % listiny |
mandát 3. |
DČ Ing. David ČáňBez politické příslušnosti |
43 | technický ředitel | Zašová okr. Vsetín |
5. SNK | 219 6,3 % listiny |
náhradník 3. |
LČ Luboš ČámskýBez politické příslušnosti |
59 | řidič | Korkyně okr. Příbram |
8. SNK | 17 7,3 % listiny |
náhradník 6. |
LČ Lubomír ČámskýBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Praha 3 okr. Hlavní město Praha |
30. TOP+STAN | 8 426 2,8 % listiny |
náhradník 12. |
DČ Daniel ČámskýBez politické příslušnosti |
58 | hudební skladatel, divadelník | Sušice okr. Klatovy |
8. ODS | 887 4,8 % listiny |
náhradník 3. |
JČ Jana ČámskáBez politické příslušnosti |
58 | kuchařka | Korkyně okr. Příbram |
7. SNK | 21 9,0 % listiny |
náhradník 5. |
AČ Andrea ČámskáBez politické příslušnosti |
40 | speciální pedagog | Bratřínov okr. Praha-západ |
5. SNK | 69 12,8 % listiny |
mandát 5. |
PČ Pavel ČamrdaBez politické příslušnosti |
48 | provozovatel restaurace, člen RC Říčany | Říčany okr. Praha-východ |
21. USZ | 521 3,7 % listiny |
náhradník 19. |
PČ Petra Zuzana ČampulkováBez politické příslušnosti |
52 | zdravotní sestra | Praha 3 okr. Hlavní město Praha |
25. SPD+Trikolora | 676 2,8 % listiny |
|
JČ Jiří ČampulkaBez politické příslušnosti |
51 | programátor | Blatná okr. Strakonice |
6. KDU-ČSL | 53 3,4 % listiny |
|
JČ MUDr. Jaroslav ČampišBez politické příslušnosti |
59 | lékař | Bouzov okr. Olomouc |
2. SNK | 210 10,3 % listiny |
mandát 1. |
VČ Ing. Vlasta ČamkováBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Kostelní Hlavno okr. Praha-východ |
1. SNK | 93 17,3 % listiny |
mandát 1. |
LČ Lucie ČamkováBez politické příslušnosti |
45 | asistentka | Černýšovice okr. Tábor |
1. NK | 28 100,0 % listiny |
mandát 1. |
IČ Mgr. Ivana ČamkováBez politické příslušnosti |
56 | speciální pedagožka, učitelka na SZŠ a VOŠ, sociální pracovnice | Cheb okr. Cheb |
17. STAN+NK | 1 726 3,4 % listiny |
náhradník 8. |
Zobrazeno 172 801–172 850 z 190 148