Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (94 275)
Strana 354 z 1 886
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
DŠ PhDr. Danka ŠimákováBez politické příslušnosti |
47 | učitelka ZŠ a VŠ | Zbuzany okr. Praha-západ |
3. SNK | 259 11,1 % listiny |
mandát 3. |
VŠ Vladislav ŠimákBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Loučka okr. Zlín |
7. SNK | 57 10,2 % listiny |
náhradník 4. |
VŠ Vladimír ŠimákBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Chlumec nad Cidlinou okr. Hradec Králové |
20. SNK | 102 4,6 % listiny |
náhradník 19. |
RŠ Radek ŠimákBez politické příslušnosti |
40 | technik | Velké Chvojno okr. Ústí nad Labem |
4. SNK | 92 10,9 % listiny |
náhradník 2. |
RŠ Radek ŠimákBez politické příslušnosti |
42 | podnikatel v pohostinství | Únanov okr. Znojmo |
15. SNK | 370 6,5 % listiny |
náhradník 7. |
PŠ Petr ŠimákBez politické příslušnosti |
43 | inspektor kvality | Odřepsy okr. Nymburk |
6. SNK | 63 13,4 % listiny |
mandát 6. |
PŠ Bc. Petr ŠimákBez politické příslušnosti |
44 | starosta | Horní Planá okr. Český Krumlov |
1. SNK | 598 8,9 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Pavel ŠimákBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Volenice okr. Strakonice |
9. SNK | 39 8,5 % listiny |
náhradník 7. |
MŠ Miroslav ŠimákBez politické příslušnosti |
43 | automechanik | Černuc okr. Kladno |
4. SNK | 110 8,6 % listiny |
mandát 4. |
MŠ Miroslav ŠimákBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Hlavatce okr. Tábor |
4. SNK | 103 11,8 % listiny |
mandát 4. |
MŠ Martin ŠimákBez politické příslušnosti |
31 | mistr Škoda Auto a.s. | Seletice okr. Nymburk |
8. SNK | 44 8,2 % listiny |
náhradník 1. |
MŠ Martin ŠimákBez politické příslušnosti |
43 | státní zaměstnanec | Karolinka okr. Vsetín |
2. SNK | 247 6,7 % listiny |
náhradník 2. |
MŠ Martin ŠimákBez politické příslušnosti |
56 | výpravčí | Horní Cerekev okr. Pelhřimov |
6. SNK | 256 7,1 % listiny |
náhradník 2. |
MŠ Mgr. Martin ŠimákBez politické příslušnosti |
33 | učitel na ZŠ | Březí okr. Praha-východ |
4. SNK | 104 14,2 % listiny |
mandát 4. |
MŠ Marek ŠimákBez politické příslušnosti |
22 | student právnické fakulty | Holice okr. Pardubice |
18. SNK | 975 4,3 % listiny |
náhradník 7. |
IŠ Bc. Ivan ŠimákBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Dražice okr. Tábor |
8. SNK | 265 6,6 % listiny |
mandát 8. |
VŠ Ing. Veronika ŠimáčkováBez politické příslušnosti |
40 | obchodní analytik | Žihobce okr. Klatovy |
4. SNK | 44 6,3 % listiny |
náhradník 4. |
RŠ Romana ŠimáčkováBez politické příslušnosti |
55 | zdravotní sestra | Karlovice okr. Bruntál |
9. SNK | 136 8,6 % listiny |
náhradník 6. |
TŠ Ing. Tomáš ŠimáčekBez politické příslušnosti |
48 | projektant dopravních staveb | Komořany okr. Vyškov |
4. SNK | 215 11,1 % listiny |
mandát 4. |
RŠ Roman ŠimáčekBez politické příslušnosti |
50 | technik | Olešná okr. Rakovník |
5. SNK | 80 12,1 % listiny |
náhradník 3. |
RŠ Robert ŠimáčekBez politické příslušnosti |
54 | podnikatel | Rabyně okr. Benešov |
4. SNK | 38 11,9 % listiny |
náhradník 3. |
RŠ JUDr. Radomír ŠimáčekBez politické příslušnosti |
60 | advokát | Soběšice okr. Klatovy |
3. SNK | 92 15,3 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Miroslav ŠimáčekBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Šimonovice okr. Liberec |
9. SNK | 180 9,4 % listiny |
náhradník 6. |
MŠ Miloslav ŠimáčekBez politické příslušnosti |
52 | podnikatel v oblasti nápojů | Tuchoměřice okr. Praha-západ |
3. SNK | 176 11,0 % listiny |
náhradník 2. |
MŠ Michael ŠimáčekBez politické příslušnosti |
32 | OSVČ – výčepní technologie | Velké Popovice okr. Praha-východ |
3. SNK | 497 6,8 % listiny |
mandát 3. |
LŠ Libor ŠimáčekBez politické příslušnosti |
65 | stavbyvedoucí | Moravská Nová Ves okr. Břeclav |
5. SNK | 101 9,9 % listiny |
náhradník 2. |
JŠ Jiří ŠimáčekBez politické příslušnosti |
62 | starosta | Krabčice okr. Litoměřice |
1. SNK | 174 13,1 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Jan ŠimáčekBez politické příslušnosti |
33 | mechanik | Žihobce okr. Klatovy |
6. SNK | 44 6,3 % listiny |
náhradník 5. |
VŠ Ing. Vojtěch ŠímaBez politické příslušnosti |
33 | stavební inženýr | Štěpánkovice okr. Opava |
10. SNK | 254 11,0 % listiny |
mandát 1. |
RŠ Roman ŠímaBez politické příslušnosti |
55 | elektrikář | Slaník okr. Strakonice |
8. SNK | 25 6,5 % listiny |
náhradník 1. |
RŠ Robert ŠímaSvobodní |
47 | podnikatel | Čížov okr. Jihlava |
3. SNK | 66 10,1 % listiny |
mandát 7. |
RŠ Radim ŠímaBez politické příslušnosti |
46 | místostarosta | Komárov okr. Beroun |
1. SNK | 440 9,1 % listiny |
mandát 2. |
PŠ Pavel ŠímaBez politické příslušnosti |
29 | policista | Zavidov okr. Rakovník |
2. SNK | 86 17,4 % listiny |
mandát 2. |
NŠ Bc. Nikolas ŠímaBez politické příslušnosti |
25 | IT specialista | Nový Rychnov okr. Pelhřimov |
4. SNK | 146 11,5 % listiny |
náhradník 2. |
MŠ Milan ŠímaBez politické příslušnosti |
37 | servisní technik | Žimutice okr. České Budějovice |
4. SNK | 148 7,4 % listiny |
mandát 6. |
MŠ Mikuláš ŠímaBez politické příslušnosti |
26 | policista | Loučovice okr. Český Krumlov |
2. SNK | 147 10,2 % listiny |
náhradník 2. |
MŠ Michal ŠímaBez politické příslušnosti |
50 | manager servisu | Opařany okr. Tábor |
10. SNK | 345 7,2 % listiny |
náhradník 2. |
MŠ Matěj ŠímaBez politické příslušnosti |
20 | marketingový specialista | Rynholec okr. Rakovník |
6. SNK | 300 12,2 % listiny |
náhradník 2. |
MŠ Martin ŠímaBez politické příslušnosti |
54 | dělník | Luka okr. Česká Lípa |
4. SNK | 33 19,8 % listiny |
mandát 3. |
MŠ Martin ŠímaBez politické příslušnosti |
42 | programátor-seřizovač CNC | Ostrolovský Újezd okr. České Budějovice |
2. SNK | 56 12,3 % listiny |
mandát 4. |
MŠ Martin ŠímaBez politické příslušnosti |
51 | strojník | Slaník okr. Strakonice |
5. SNK | 56 14,5 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Martin ŠímaBez politické příslušnosti |
25 | elektrikář | Chudenín okr. Klatovy |
4. SNK | 34 8,9 % listiny |
náhradník 4. |
LŠ Luděk ŠímaBez politické příslušnosti |
56 | invalidní důchodce | Bečváry okr. Kolín |
8. SNK | 105 7,3 % listiny |
náhradník 5. |
LŠ Leoš ŠímaBez politické příslušnosti |
51 | strojník | Radonice okr. Chomutov |
9. SNK | 52 7,0 % listiny |
náhradník 8. |
KŠ Karel ŠímaBez politické příslušnosti |
42 | obsluha CNC stroje | Ostrolovský Újezd okr. České Budějovice |
3. SNK | 60 13,2 % listiny |
mandát 5. |
JŠ Josef ŠímaBez politické příslušnosti |
42 | šéfkuchař a majitel restaurant Terrace | Hluboká nad Vltavou okr. České Budějovice |
9. SNK | 433 4,8 % listiny |
náhradník 5. |
JŠ Josef ŠímaBez politické příslušnosti |
43 | učitel odborného výcviku | Pertoltice okr. Liberec |
3. SNK | 104 9,7 % listiny |
mandát 3. |
JŠ Josef ŠímaBez politické příslušnosti |
45 | soukromý zemědělec | Frymburk okr. Klatovy |
7. SNK | 48 12,2 % listiny |
mandát 3. |
JŠ Jiří ŠímaBez politické příslušnosti |
63 | silničář | Cítoliby okr. Louny |
14. SNK | 59 5,3 % listiny |
náhradník 12. |
JŠ Jiří ŠímaBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Mladý Smolivec okr. Plzeň-jih |
2. SNK | 114 13,5 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 17 651–17 700 z 94 275