Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (190 148)
Strana 367 z 3 803
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MV Milena ValáškováBez politické příslušnosti |
54 | účetní | Nahořany okr. Náchod |
4. SNK | 107 10,4 % listiny |
mandát 4. |
MV Michaela ValáškováBez politické příslušnosti |
68 | důchodkyně | Břidličná okr. Bruntál |
14. SNK | 38 2,7 % listiny |
náhradník 13. |
MV Markéta ValáškováBez politické příslušnosti |
29 | nezaměstnaná | Pertoltice okr. Liberec |
5. SNK | 120 11,2 % listiny |
mandát 5. |
MV Marie ValáškováBez politické příslušnosti |
46 | recepční | Doubravice nad Svitavou okr. Blansko |
8. SNK | 47 8,8 % listiny |
náhradník 7. |
LV Mgr. Lenka ValáškováBez politické příslušnosti |
35 | odborná referentka | Kohoutov okr. Trutnov |
1. SNK | 73 17,8 % listiny |
mandát 2. |
KV Kristýna ValáškováBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ | Kamenná Lhota okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 8 100,0 % listiny |
|
KV Mgr. Kristýna ValáškováBez politické příslušnosti |
28 | manažerka ve zdravotnictví | Měník okr. Hradec Králové |
6. SNK | 102 9,7 % listiny |
náhradník 3. |
JV Jiřina ValáškováBez politické příslušnosti |
37 | referentka majetku a logistiky | Vápno okr. Pardubice |
1. NK | 46 100,0 % listiny |
mandát 1. |
IV Ing. Iveta ValáškováBez politické příslušnosti |
59 | osoba pečující | Milotice nad Opavou okr. Bruntál |
5. SNK | 69 11,5 % listiny |
mandát 5. |
IV Mgr. Ivana ValáškováBez politické příslušnosti |
30 | referentka | Oleksovice okr. Znojmo |
8. SNK | 52 2,3 % listiny |
náhradník 1. |
IV Ing. Irena ValáškováBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí kvality | Turovice okr. Přerov |
6. SNK | 69 11,5 % listiny |
mandát 7. |
HV Bc. Helena ValáškováBez politické příslušnosti |
51 | učitelka MŠ | Bruntál okr. Bruntál |
22. KDU-ČSL+ODS | 147 2,9 % listiny |
náhradník 21. |
AV Adéla ValáškováBez politické příslušnosti |
34 | asistentka pedagoga v MŠ | Dobřínsko okr. Znojmo |
6. SNK | 97 10,3 % listiny |
náhradník 1. |
KV Bc. Kateřina Valášek FialováČeská pirátská strana |
38 | hudební promotérka | Pardubice okr. Pardubice |
18. Piráti+TOP 09 | 2 577 2,5 % listiny |
náhradník 14. |
ZV Zdeněk ValášekBez politické příslušnosti |
27 | operátor CNC strojů | Podhradí okr. Zlín |
8. SNK | 48 8,0 % listiny |
náhradník 1. |
VV Vratislav ValášekBez politické příslušnosti |
53 | řidič | Vysoké Mýto okr. Ústí nad Orlicí |
17. VPM | 277 4,1 % listiny |
náhradník 15. |
VV Václav ValášekBez politické příslušnosti |
47 | technik | Rožnov okr. Náchod |
5. SNK | 111 12,7 % listiny |
mandát 5. |
VV Václav ValášekBez politické příslušnosti |
65 | OSVČ, zastupitel | Přibice okr. Brno-venkov |
7. SNK | 360 10,7 % listiny |
mandát 7. |
VV Václav ValášekBez politické příslušnosti |
42 | podnikatel, bankéř | Kohoutov okr. Trutnov |
8. SNK | 43 9,8 % listiny |
náhradník 5. |
TV Ing. Tomáš ValášekBez politické příslušnosti |
42 | projektant staveb, místostarosta | Rychnovek okr. Náchod |
2. SNK | 234 15,7 % listiny |
mandát 2. |
TV Bc. Tomáš ValášekBez politické příslušnosti |
45 | vedoucí expedice | Hronov okr. Náchod |
16. STAN | 313 3,9 % listiny |
náhradník 12. |
TV Tomáš ValášekBez politické příslušnosti |
45 | šéfkuchař | Dětenice okr. Jičín |
8. SNK | 133 11,7 % listiny |
mandát 8. |
TV Tomáš ValášekKDU-ČSL |
52 | manažer, spolumajitel zábavních parků TOBOGA | Zlín okr. Zlín |
32. KDU+Nestr.+TOP | 2 639 2,3 % listiny |
náhradník 27. |
TV Tomáš ValášekBez politické příslušnosti |
48 | vedoucí výroby | Hulín okr. Kroměříž |
16. SOCDEM+KSČM | 59 4,2 % listiny |
|
SV Bc. Stanislav ValášekBez politické příslušnosti |
44 | metrolog | Drnholec okr. Břeclav |
7. SNK | 153 7,1 % listiny |
náhradník 4. |
SV Stanislav ValášekBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Kolšov okr. Šumperk |
8. SNK | 35 5,1 % listiny |
náhradník 6. |
RV Ing. Rudolf ValášekKomunistická str.Čech a Moravy |
82 | důchodce | Žabčice okr. Brno-venkov |
5. KSČM | 78 9,7 % listiny |
náhradník 1. |
RV Roman ValášekBez politické příslušnosti |
45 | montážní dělník | Chlístov okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. NK | 29 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RV PharmDr. Radim ValášekBez politické příslušnosti |
54 | lékárník | Ostravice okr. Frýdek-Místek |
2. SNK | 259 9,3 % listiny |
mandát 3. |
RV Radim ValášekBez politické příslušnosti |
57 | předák PVB linky ve společnosti Kuraray | Holešov okr. Kroměříž |
2. Zelení+ZVUK+NK | 1 783 5,0 % listiny |
mandát 3. |
PV Ing. Přemysl Valášek, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
44 | manager | Broumov okr. Náchod |
2. STAN+NK | 731 5,4 % listiny |
mandát 4. |
PV Petr ValášekBez politické příslušnosti |
55 | údržbář | Heřmánkovice okr. Náchod |
2. SNK | 173 22,8 % listiny |
mandát 2. |
PV Petr ValášekBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Holešov okr. Kroměříž |
20. ZH+NK | 875 3,6 % listiny |
náhradník 14. |
PV Ing. Petr ValášekBez politické příslušnosti |
60 | místostarosta, ekonom, předseda klubu orientačního běhu | Kamenice okr. Praha-východ |
3. SNK | 866 7,2 % listiny |
mandát 3. |
PV Petr ValášekBez politické příslušnosti |
37 | elektrotechnik, OSVČ | Brno-Tuřany okr. Brno-město |
16. SOCDEM+NK | 173 5,2 % listiny |
náhradník 14. |
PV Pavel ValášekBez politické příslušnosti |
48 | manažer | Rychvald okr. Karviná |
8. PRO+NK | 58 5,1 % listiny |
|
PV Pavel ValášekBez politické příslušnosti |
66 | vedoucí provozu | Blatnice pod Svatým Antonínkem okr. Hodonín |
10. Moravané | 59 6,5 % listiny |
náhradník 9. |
PV Pavel ValášekBez politické příslušnosti |
60 | traktorista | Bulhary okr. Břeclav |
5. SNK | 87 10,4 % listiny |
náhradník 2. |
PV Patrik ValášekBez politické příslušnosti |
34 | OSVČ Automotive | Nové Město nad Metují okr. Náchod |
5. ODS | 1 416 5,3 % listiny |
mandát 4. |
MV Miroslav ValášekBez politické příslušnosti |
58 | úředník | Lukavec u Hořic okr. Jičín |
6. SNK | 57 8,4 % listiny |
náhradník 1. |
MV Mgr. Bc. Miroslav ValášekBez politické příslušnosti |
46 | úředník, státní zaměstnanec | Bulovka okr. Liberec |
9. SNK | 55 9,0 % listiny |
náhradník 7. |
MV Miloš ValášekBez politické příslušnosti |
67 | podnikatel | Doubravice okr. Trutnov |
3. SNK | 74 10,5 % listiny |
mandát 3. |
MV Michal ValášekBez politické příslušnosti |
43 | analytický chemik | Lomnice okr. Brno-venkov |
8. KDU-ČSL | 57 4,0 % listiny |
náhradník 6. |
MV prof. Ing. Michael Valášek, DrSc.Změna pro Prahu 12 |
70 | vysokoškolský profesor, předseda hnutí Změna pro Prahu 12, zastupitel MČ Praha 12 | Praha 12 okr. Hlavní město Praha |
31. KDU+STAN+ZPP 12 | 2 192 2,8 % listiny |
náhradník 26. |
MV Ing. Martin ValášekBez politické příslušnosti |
38 | stavební inženýr | Hrdlív okr. Kladno |
1. SNK | 157 16,1 % listiny |
mandát 1. |
MV Martin ValášekBez politické příslušnosti |
49 | skladník | Český Těšín okr. Karviná |
15. SPD | 336 3,5 % listiny |
náhradník 14. |
MV Martin ValášekBez politické příslušnosti |
40 | herní vývojář | Ždánice okr. Hodonín |
8. SNK | 354 6,4 % listiny |
náhradník 2. |
LV Luboš ValášekBez politické příslušnosti |
78 | důchodce | Lipová okr. Prostějov |
8. KDU-ČSL | 19 7,1 % listiny |
|
LV Ing. Ladislav ValášekANO 2011 |
53 | podnikatel | Brno-Líšeň okr. Brno-město |
6. ANO | 944 3,6 % listiny |
náhradník 3. |
JV Josef ValášekBez politické příslušnosti |
42 | montážní dělník | Chlístov okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. NK | 23 100,0 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 18 301–18 350 z 190 148