Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 45 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JW Jan WagnerBez politické příslušnosti |
66 | rentiér | Holedeč okr. Louny |
6. SNK | 128 10,8 % listiny |
mandát 6. |
JW Jakub WágnerBez politické příslušnosti |
31 | učitel | Doubrava okr. Karviná |
1. SNK | 206 8,3 % listiny |
mandát 1. |
FW Mgr. Filip WágnerBez politické příslušnosti |
35 | ředitel Domova Svatý Jan | Svatý Jan okr. Příbram |
1. SNK | 102 13,3 % listiny |
mandát 1. |
DW Daniel WagnerBez politické příslušnosti |
55 | místostarosta | Měnín okr. Brno-venkov |
1. ODS | 356 15,1 % listiny |
mandát 1. |
ČW Čeněk WágnerBez politické příslušnosti |
53 | řidič autobusu, doprava ÚK | Budyně nad Ohří okr. Litoměřice |
2. KDU-ČSL | 221 12,1 % listiny |
mandát 2. |
MW Marie WagenknechtováBez politické příslušnosti |
54 | soukromá podnikatelka | Zbraslavice okr. Kutná Hora |
5. SNK | 266 11,1 % listiny |
mandát 3. |
HW Ing. Hana WagenknechtováBez politické příslušnosti |
43 | ekonom | Kluky okr. Kutná Hora |
6. SNK | 112 10,6 % listiny |
mandát 7. |
PW Petr WagenknechtBez politické příslušnosti |
55 | fotograf | Ústí nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
13. Nestraníci+NK | 1 407 4,3 % listiny |
mandát 5. |
PW Pavel WagenknechtANO 2011 |
23 | student, legislativec | Trutnov okr. Trutnov |
3. ANO | 2 076 3,3 % listiny |
mandát 6. |
LW MUDr. Lukáš WagenknechtBez politické příslušnosti |
46 | lékař specialista | Kolín okr. Kolín |
2. KDU-ČSL+NK | 1 155 6,4 % listiny |
mandát 1. |
FW Filip WagenknechtBez politické příslušnosti |
27 | voják z povolání | Štipoklasy okr. Kutná Hora |
1. NK | 54 100,0 % listiny |
mandát 1. |
TW Tomáš WadelBez politické příslušnosti |
49 | profesionální hasič | Česká Ves okr. Jeseník |
3. KDU-ČSL | 169 12,2 % listiny |
mandát 1. |
MW Ing. Marek WaclawekBez politické příslušnosti |
39 | elektrotechnik | Milíkov okr. Frýdek-Místek |
1. COEX | 197 10,4 % listiny |
mandát 2. |
KW Kateřina WáclavíkováBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ | Lštění okr. Benešov |
3. SNK | 82 12,6 % listiny |
mandát 3. |
IV Ivana VyžrálkováBez politické příslušnosti |
51 | asistentka prodeje | Dívčice okr. České Budějovice |
9. SNK | 94 10,5 % listiny |
mandát 9. |
JV Jan VyžralBez politické příslušnosti |
52 | živnostník | Stříbřec okr. Jindřichův Hradec |
3. SNK | 97 20,1 % listiny |
mandát 1. |
LV Lubomír VyziblaBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Kamenice okr. Jihlava |
2. SNK | 268 14,0 % listiny |
mandát 1. |
MV Ing. Martin VývodaBez politické příslušnosti |
40 | stavbyvedoucí | Březová okr. Zlín |
4. SNK | 140 9,8 % listiny |
mandát 5. |
MV MVDr. Michal Vyvial, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
38 | veterinář | Nové Sady okr. Vyškov |
5. SNK | 37 12,4 % listiny |
mandát 5. |
SV Stanislav VyvadilKomunistická str.Čech a Moravy |
69 | důchodce | Telč okr. Jihlava |
1. KSČM | 117 6,0 % listiny |
mandát 1. |
RV Ing. Radek VyvadilBez politické příslušnosti |
44 | procesní inženýr | Potvorov okr. Plzeň-sever |
1. SNK | 55 41,0 % listiny |
mandát 1. |
LV Luboš VýtvarBez politické příslušnosti |
51 | technik technického vývoje Škoda Auto | Husí Lhota okr. Mladá Boleslav |
5. SNK | 61 12,6 % listiny |
mandát 5. |
JV Ing. Josef VytřísalBez politické příslušnosti |
73 | důchodce | Kamenná okr. Šumperk |
9. SNK | 67 13,8 % listiny |
mandát 1. |
MV Bc. Martin VytlačilBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Malá Losenice okr. Žďár nad Sázavou |
2. KDU-ČSL | 85 17,5 % listiny |
mandát 1. |
IV Ivona VytiskováBez politické příslušnosti |
52 | účetní | Ústí okr. Jihlava |
3. SNK | 45 12,5 % listiny |
mandát 3. |
ZV Zdeněk VytiskaBez politické příslušnosti |
42 | dřevomodelář | Sobíňov okr. Havlíčkův Brod |
4. SNK | 173 11,1 % listiny |
mandát 5. |
MV Michal Vytiska, DiS.Bez politické příslušnosti |
41 | konstruktér | Mladé Bříště okr. Pelhřimov |
4. SNK | 88 13,1 % listiny |
mandát 5. |
JV Ing. Jakub VytiskaBez politické příslušnosti |
41 | podnikatel, zastupitel města | Liberec okr. Liberec |
7. SLK | 8 505 2,6 % listiny |
mandát 7. |
TV Ing. Tomáš VýtiskBez politické příslušnosti |
61 | starosta Krásného Pole | Ostrava okr. Ostrava-město |
5. NEZ+STAN | 11 982 1,9 % listiny |
mandát 5. |
TV Ing. Tomáš VýtiskBez politické příslušnosti |
61 | starosta | Krásné Pole okr. Ostrava-město |
1. KDU-ČSL+NK | 459 11,5 % listiny |
mandát 1. |
RV Radek VytinaBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Všeň okr. Semily |
1. SNK | 128 8,1 % listiny |
mandát 1. |
JV Judita VytejčkováBez politické příslušnosti |
45 | administrativní pracovník | Zámostí-Blata okr. Jičín |
5. SNK | 46 15,5 % listiny |
mandát 2. |
VV Mgr. Vratislav VytejčekBez politické příslušnosti |
50 | marketér | Hostašovice okr. Nový Jičín |
3. SNK | 197 16,6 % listiny |
mandát 2. |
MV Miloslav VytejčekBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Kakejcov okr. Rokycany |
4. SNK | 37 13,4 % listiny |
mandát 4. |
TV Mgr. Tomáš VytásekBez politické příslušnosti |
41 | projektový manažer | Hlušovice okr. Olomouc |
4. SNK | 284 12,0 % listiny |
mandát 4. |
TV Ing. Tomáš VyšohlídBez politické příslušnosti |
30 | soukromý zemědělec (OSVČ) | Lichkov okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 187 14,4 % listiny |
mandát 4. |
JV Josef VyšohlídBez politické příslušnosti |
61 | strážný Škoda Auto | Niměřice okr. Mladá Boleslav |
2. SNK | 77 16,6 % listiny |
mandát 4. |
JV Jaroslav VyšohlídBez politické příslušnosti |
34 | bankéř prémiového centra | Hořátev okr. Nymburk |
6. SNK | 316 10,7 % listiny |
mandát 6. |
EV Egon VyšohlídBez politické příslušnosti |
59 | mistr výroby | Česká Rybná okr. Ústí nad Orlicí |
5. SNK | 126 10,1 % listiny |
mandát 5. |
PV Petr VyšlanBez politické příslušnosti |
40 | elektromontér | Hrčava okr. Frýdek-Místek |
1. SNK | 60 22,1 % listiny |
mandát 1. |
TV Mgr. Terezie VyškovskáKDU-ČSL |
28 | marketing specialista | Brno-Bystrc okr. Brno-město |
3. KDU-ČSL+STAN | 2 332 3,8 % listiny |
mandát 4. |
JV Jitka VýškováBez politické příslušnosti |
44 | technik skladu | Nadryby okr. Plzeň-sever |
5. SNK | 31 13,8 % listiny |
mandát 5. |
JV Jan VýškaBez politické příslušnosti |
46 | operátor skladu | Nadryby okr. Plzeň-sever |
6. SNK | 32 14,3 % listiny |
mandát 6. |
VV Veronika VyšinskáBez politické příslušnosti |
42 | starostka obce | Šlapanov okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 120 13,1 % listiny |
mandát 1. |
SV Stanislav VyšínBez politické příslušnosti |
58 | 1. místostarosta městské části, editor | Praha-Dolní Chabry okr. Hlavní město Praha |
2. STAN+NK | 1 145 7,0 % listiny |
mandát 2. |
RV Mgr. Bc. Radek VyšínBez politické příslušnosti |
42 | státní zaměstnanec | Chomutov okr. Chomutov |
1. ANO | 2 074 3,3 % listiny |
mandát 1. |
MV Marek VyšínBez politické příslušnosti |
25 | jednatel společnosti | Stříbro okr. Tachov |
1. TOP 09+NK | 551 8,3 % listiny |
mandát 2. |
PV Pavla VyšatováBez politické příslušnosti |
54 | úřednice | Evaň okr. Litoměřice |
6. SNK | 58 10,0 % listiny |
mandát 7. |
BV Blanka VýstupováBez politické příslušnosti |
68 | důchodkyně | Vrbičany okr. Kladno |
5. SNK | 43 12,9 % listiny |
mandát 5. |
PV Petr VýstupBez politické příslušnosti |
53 | vinař | Zlechov okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 194 17,2 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 2 201–2 250 z 61 677