Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (50 084)
Strana 952 z 1 002
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
KV Mgr. Karel VondráčekBez politické příslušnosti |
42 | starosta | Police okr. Třebíč |
1. NK | 103 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MV Martin VondráčekBez politické příslušnosti |
52 | jednatel společnosti | Kaznějov okr. Plzeň-sever |
1. SNK | 460 7,8 % listiny |
mandát 3. |
MV Ing. Martin VondráčekBez politické příslušnosti |
50 | technik zemědělství | Radíkovice okr. Hradec Králové |
1. NK | 81 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MV Martin VondráčekBez politické příslušnosti |
42 | starosta obce | Jindřichovice pod Smrkem okr. Liberec |
1. SNK | 166 14,8 % listiny |
mandát 1. |
MV Michal VondráčekBez politické příslušnosti |
45 | dělník | Zdíkov okr. Prachatice |
5. SNK | 319 6,0 % listiny |
mandát 6. |
MV Milan VondráčekBez politické příslušnosti |
58 | programátor | Litoboř okr. Náchod |
1. NK | 51 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MV Miloslav VondráčekBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Jezdovice okr. Jihlava |
4. SNK | 78 14,4 % listiny |
mandát 4. |
MV Miroslav VondráčekBez politické příslušnosti |
61 | úředník | Olešnice okr. Rychnov nad Kněžnou |
3. SNK | 184 11,5 % listiny |
mandát 3. |
OV Oldřich VondráčekBez politické příslušnosti |
33 | mechanik | Pnětluky okr. Louny |
3. SNK | 37 10,2 % listiny |
mandát 3. |
PV Pavel VondráčekBez politické příslušnosti |
55 | šéfredaktor INFO.CZ | Tři Sekery okr. Cheb |
2. SNK | 92 14,6 % listiny |
mandát 1. |
PV Ing. Petr VondráčekBez politické příslušnosti |
55 | podnikatel v lesnictví a dřevařství, zastupitel | Dymokury okr. Nymburk |
5. TOP 09+NK | 226 11,5 % listiny |
mandát 5. |
PV Petr VondráčekBez politické příslušnosti |
41 | dělník | Zvíkovec okr. Rokycany |
6. SNK | 50 14,0 % listiny |
mandát 6. |
PV MUDr. Petr VondráčekBez politické příslušnosti |
66 | lékař kardiolog | Rumburk okr. Děčín |
18. ODS+NK | 511 7,3 % listiny |
mandát 2. |
RV Radek VondráčekBez politické příslušnosti |
52 | výrobní mistr | Slatina okr. Litoměřice |
3. SNK | 74 10,1 % listiny |
mandát 3. |
RV Bc. Roman VondráčekBez politické příslušnosti |
39 | profesionální hasič | Třinec okr. Frýdek-Místek |
7. NEZ+NK | 2 341 4,1 % listiny |
mandát 3. |
TV Tobiáš VondráčekBez politické příslušnosti |
41 | vývojář softwaru | Brandýs nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
5. SNK | 169 10,2 % listiny |
mandát 5. |
TV Tomáš VondráčekBez politické příslušnosti |
33 | konstruktér | Snět okr. Benešov |
4. SNK | 35 11,0 % listiny |
mandát 6. |
TV Mgr. Tomáš VondráčekBez politické příslušnosti |
38 | učitel | Lovčovice okr. Třebíč |
5. SNK | 25 16,0 % listiny |
mandát 5. |
TV MUDr. Tomáš VondráčekBez politické příslušnosti |
57 | lékař | Chrudim okr. Chrudim |
6. Svobodní+NK | 889 6,0 % listiny |
mandát 1. |
ZV Zbyněk VondráčekBez politické příslušnosti |
35 | učitel odborné praxe | Sopotnice okr. Ústí nad Orlicí |
3. SNK | 196 8,7 % listiny |
mandát 2. |
JV Jiří Vondráček ml.Bez politické příslušnosti |
29 | lesník | Křelovice okr. Pelhřimov |
3. SNK | 82 15,4 % listiny |
mandát 3. |
HV Hana VondráčkováSvoboda a př. demokracie (SPD) |
47 | prodavačka | Přimda okr. Tachov |
6. SNK | 217 6,4 % listiny |
mandát 7. |
IV Mgr. Ivana VondráčkováBez politické příslušnosti |
57 | právník | Rataje nad Sázavou okr. Kutná Hora |
2. SNK | 128 11,6 % listiny |
mandát 2. |
JV Jana VondráčkováBez politické příslušnosti |
47 | místostarostka obce | Chotěšov okr. Litoměřice |
2. SNK | 120 13,2 % listiny |
mandát 4. |
KV Bc. Květoslava VondráčkováBez politické příslušnosti |
68 | důchodkyně | Zvíkovec okr. Rokycany |
4. SNK | 50 14,0 % listiny |
mandát 4. |
LV Bc. Lucie Vondráčková, DiS.Bez politické příslušnosti |
39 | pedagogický pracovník | Ratboř okr. Kolín |
6. SNK | 243 13,9 % listiny |
mandát 6. |
MV Michaela VondráčkováBez politické příslušnosti |
37 | sestra - dentální hygiena | Vitiněves okr. Jičín |
1. NK | 141 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RV Renata VondráčkováBez politické příslušnosti |
39 | pedagog předškolního a mimoškolního vzdělávání | Tuhaň okr. Mělník |
3. SNK | 177 14,5 % listiny |
mandát 2. |
DV David VondrákBez politické příslušnosti |
37 | obsluha CNC | Chlum okr. Benešov |
1. NK | 49 100,0 % listiny |
mandát 1. |
DV Drahomír VondrákBez politické příslušnosti |
55 | podnikatel | Ivaň okr. Brno-venkov |
3. SNK | 197 14,5 % listiny |
mandát 2. |
IV Ivan VondrákBez politické příslušnosti |
59 | kuchař | Divišov okr. Benešov |
5. SNK | 429 6,4 % listiny |
mandát 5. |
JV Jan VondrákBez politické příslušnosti |
52 | skladník | Skřipel okr. Beroun |
5. SNK | 37 17,1 % listiny |
mandát 5. |
JV Jiří VondrákBez politické příslušnosti |
53 | řezník | Bořetín okr. Jindřichův Hradec |
7. SNK | 39 14,5 % listiny |
mandát 7. |
JV Jiří VondrákBez politické příslušnosti |
47 | strojník vodárenských zařízení | Zářecká Lhota okr. Ústí nad Orlicí |
7. SNK | 64 8,7 % listiny |
mandát 7. |
LV Ladislav VondrákBez politické příslušnosti |
53 | doručovatel | Tulešice okr. Znojmo |
1. NK | 82 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MV Martin VondrákBez politické příslušnosti |
52 | starosta obce | Vysoká okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 136 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MV Martin VondrákBez politické příslušnosti |
46 | IT manager | Horní Tošanovice okr. Frýdek-Místek |
7. SNK | 104 10,5 % listiny |
mandát 7. |
MV Ing. Martin VondrákBez politické příslušnosti |
47 | ředitel IT | Horní Bříza okr. Plzeň-sever |
5. ODS+Piráti+NK | 393 6,8 % listiny |
mandát 4. |
MV Miloš VondrákBez politické příslušnosti |
46 | konstruktér | Smilovy Hory okr. Tábor |
2. SNK | 49 17,9 % listiny |
mandát 2. |
PV Pavel VondrákBez politické příslušnosti |
40 | technik stavební společnosti | Cerekvička-Rosice okr. Jihlava |
4. SNK | 65 12,3 % listiny |
mandát 4. |
PV Ing. Pavel VondrákBez politické příslušnosti |
40 | vedoucí konstruktér | Vyskytná okr. Pelhřimov |
2. SNK | 285 14,0 % listiny |
mandát 1. |
PV Pavel VondrákBez politické příslušnosti |
55 | disponent | Vysoká okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 98 100,0 % listiny |
mandát 1. |
TV Tomáš VondrákBez politické příslušnosti |
46 | učitel ve školství | Kestřany okr. Písek |
6. SNK | 122 11,0 % listiny |
mandát 3. |
ZV Ing. Zdeněk VondrákBez politické příslušnosti |
37 | technik provozu, Colas CZ | Puklice okr. Jihlava |
4. SNK | 143 9,7 % listiny |
mandát 3. |
AV Adéla VondrákováBez politické příslušnosti |
32 | recepční | Střížovice okr. Jindřichův Hradec |
6. SNK | 89 10,3 % listiny |
mandát 6. |
JV Jindra VondrákováBez politické příslušnosti |
55 | vedoucí obchodního úseku | Jezdovice okr. Jihlava |
2. SNK | 91 16,8 % listiny |
mandát 1. |
TV Tomáš VondrašBez politické příslušnosti |
43 | jednatel | Černošín okr. Tachov |
1. SNK | 159 17,2 % listiny |
mandát 1. |
VV Václav VondrašBez politické příslušnosti |
43 | živnostník | Újezd okr. Domažlice |
4. SNK | 108 9,5 % listiny |
mandát 5. |
JV Josef VondrášekBez politické příslušnosti |
39 | hasič | Čímice okr. Klatovy |
3. SNK | 73 14,7 % listiny |
mandát 3. |
PV Petr VondrášekBez politické příslušnosti |
45 | truhlář | Čímice okr. Klatovy |
2. SNK | 65 13,1 % listiny |
mandát 5. |
Zobrazeno 47 551–47 600 z 50 084