Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 1 181 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
TV Mgr. Tereza VránováBez politické příslušnosti |
38 | ředitelka ZŠ | Krušovice okr. Rakovník |
2. STAN | 219 14,4 % listiny |
mandát 2. |
VV Věra VránováBez politické příslušnosti |
42 | vedoucí výjezdového střediska zdravotní dopravní služby | Žerotín okr. Olomouc |
1. SNK | 119 14,8 % listiny |
mandát 3. |
MV Martin VranovskýBez politické příslušnosti |
49 | kuchař - číšník | Vlkov okr. České Budějovice |
1. SNK | 22 17,3 % listiny |
mandát 2. |
DV Dominik VranýBez politické příslušnosti |
31 | strojník | Biskupice okr. Chrudim |
1. NK | 16 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JV Ing. Jan VranýBez politické příslušnosti |
44 | projektant | Prádlo okr. Plzeň-jih |
3. SNK | 75 13,8 % listiny |
mandát 3. |
JV Jaroslav VranýBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Letiny okr. Plzeň-jih |
2. STAN+NK | 198 14,2 % listiny |
mandát 2. |
MV Miroslav VraspírBez politické příslušnosti |
60 | OSVČ - podnikatel | Věcov okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 226 7,6 % listiny |
mandát 3. |
LV Mgr. Luboš VraštilBez politické příslušnosti |
51 | podnikatel v oboru kovovýroby, zastupitel MO5 | Plzeň 5-Křimice okr. Plzeň-město |
8. STAN+NK | 545 8,9 % listiny |
mandát 8. |
PV MUDr. Petr VraštilBez politické příslušnosti |
44 | praktický lékař | Úštěk okr. Litoměřice |
4. SNK ED | 765 8,0 % listiny |
mandát 2. |
GV Mgr. Gabriela VrátilováBez politické příslušnosti |
27 | notářský koncipient | Lípa nad Orlicí okr. Rychnov nad Kněžnou |
4. SNK | 93 10,6 % listiny |
mandát 5. |
IV Mgr. Iva VrátilováBez politické příslušnosti |
46 | ředitelka školy | Vysoké Mýto okr. Ústí nad Orlicí |
2. VPM | 682 10,0 % listiny |
mandát 2. |
MV Monika VrátilováBez politické příslušnosti |
48 | starostka | Lípa nad Orlicí okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. SNK | 101 11,5 % listiny |
mandát 3. |
VV Ing. Vít VratislavskýBez politické příslušnosti |
52 | pedagog, OSVČ | Bzenec okr. Hodonín |
4. STAN+NK | 972 8,2 % listiny |
mandát 2. |
PV Pavel VratišovskýBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ | Ústrašín okr. Pelhřimov |
7. SNK | 90 15,1 % listiny |
mandát 2. |
IV Iveta VrátnáBez politické příslušnosti |
50 | ekonomka | Svojkovice okr. Rokycany |
6. SNK | 146 12,1 % listiny |
mandát 7. |
LV Ing. Ladislav VrátníkBez politické příslušnosti |
48 | vedoucí odboru dopravy | Ždírec okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 144 11,7 % listiny |
mandát 5. |
LV Bc. Lenka VrátníkováBez politické příslušnosti |
47 | starostka obce | Ždírec okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 169 13,7 % listiny |
mandát 1. |
JV Jan VrátnýBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ | Rybníček okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 22 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MV Martin VrátnýBez politické příslušnosti |
39 | čalouník | Myštice okr. Strakonice |
3. SNK | 57 13,3 % listiny |
mandát 3. |
ZV Zdeněk VrátnýBez politické příslušnosti |
48 | manažer | Drásov okr. Příbram |
1. SNK | 148 14,3 % listiny |
mandát 1. |
LV Mgr. Lenka VráželováKDU-ČSL |
43 | ředitelka Charity N.H. | Halenkov okr. Vsetín |
2. KDU-ČSL | 313 7,4 % listiny |
mandát 3. |
ZV Bc. Zuzana VráželováObčanská demokratická strana |
45 | ředitelka mateřské školy | Strašice okr. Rokycany |
3. ODS+NK | 306 7,4 % listiny |
mandát 4. |
JV Jan VrbaBez politické příslušnosti |
53 | podnikatel | Trubín okr. Beroun |
6. SNK | 100 12,1 % listiny |
mandát 6. |
JV Ing. Jan VrbaANO 2011 |
73 | starosta města Cheb, radní Karlovarského kraje | Cheb okr. Cheb |
3. ANO | 1 333 3,7 % listiny |
mandát 3. |
JV Jan VrbaBez politické příslušnosti |
46 | vedoucí nástrojárny | Velká Bíteš okr. Žďár nad Sázavou |
6. NEZ+NK | 543 5,8 % listiny |
mandát 4. |
JV Jan VrbaBez politické příslušnosti |
55 | revírník | Pňovice okr. Olomouc |
9. SNK | 209 12,3 % listiny |
mandát 3. |
JV Ing. Jiří VrbaBez politické příslušnosti |
62 | státní zaměstnanec | Hlízov okr. Kutná Hora |
3. SNK | 125 13,0 % listiny |
mandát 2. |
KV Karel VrbaBez politické příslušnosti |
38 | truhlář | Černá v Pošumaví okr. Český Krumlov |
4. SNK | 156 11,9 % listiny |
mandát 4. |
MV Bc. Michal VrbaBez politické příslušnosti |
50 | starosta obce, ekonom | Pitín okr. Uherské Hradiště |
1. Soukromníci+NK | 369 8,5 % listiny |
mandát 1. |
MV Ing. Michal VrbaANO 2011 |
49 | ekonom | Radonice okr. Praha-východ |
11. SNK | 136 6,9 % listiny |
mandát 11. |
MV Milan VrbaBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Police okr. Vsetín |
1. SNK | 71 28,4 % listiny |
mandát 1. |
OV Ing. Ondřej VrbaBez politické příslušnosti |
42 | technik ve stavebnictví | Studenec okr. Třebíč |
1. NK | 268 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PV Pavel VrbaBez politické příslušnosti |
35 | dělník | Strukov okr. Olomouc |
1. NK | 37 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PV Ing. Pavel VrbaBez politické příslušnosti |
42 | technik kvality | Kateřinice okr. Vsetín |
1. NK | 166 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PV Pavel VrbaBez politické příslušnosti |
46 | vedoucí provozního střediska | Dřenice okr. Chrudim |
5. SNK | 85 14,4 % listiny |
mandát 5. |
PV Ing. Pavel VrbaBez politické příslušnosti |
32 | hlavní inženýr projektu | Útušice okr. Plzeň-jih |
2. SNK | 177 11,4 % listiny |
mandát 3. |
PV Pavel VrbaBez politické příslušnosti |
51 | řidič DZS | Hříšice okr. Jindřichův Hradec |
1. NK | 149 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PV Pavel VrbaBez politické příslušnosti |
60 | zaměstnanec | Újezd u Rosic okr. Brno-venkov |
3. SNK | 87 11,8 % listiny |
mandát 5. |
PV Petr VrbaBez politické příslušnosti |
53 | specialista mediální tvorby | Chotovice okr. Česká Lípa |
1. SNK | 73 11,7 % listiny |
mandát 2. |
PV Ing. Petr VrbaBez politické příslušnosti |
35 | provozně – obchodní ředitel | Újezd u Chocně okr. Ústí nad Orlicí |
5. SNK | 97 13,9 % listiny |
mandát 5. |
SV Ing. Stanislav VrbaBez politické příslušnosti |
53 | bankovní úředník, předseda osadního výboru a náměstek starosty SDH v Nové Dědině, realizátor projektů participativního rozpočtu, aktivní dobrovolník | Konice okr. Prostějov |
4. STAN+NK | 419 8,5 % listiny |
mandát 4. |
SV Mgr. Stanislav VrbaBez politické příslušnosti |
68 | učitel | Hrádek okr. Klatovy |
4. SNK | 233 7,9 % listiny |
mandát 4. |
TV Bc. Tomáš VrbaBez politické příslušnosti |
37 | referent vodohospodářských staveb SPÚ | Pivín okr. Prostějov |
2. SNK | 288 13,9 % listiny |
mandát 1. |
TV Tomáš VrbaBez politické příslušnosti |
49 | řidič | Liptaň okr. Bruntál |
6. SNK | 166 10,5 % listiny |
mandát 6. |
VV Václav VrbaBez politické příslušnosti |
44 | ošetřovatel | Mašťov okr. Chomutov |
5. SNK | 73 12,3 % listiny |
mandát 2. |
ZV Zdeněk VrbaBez politické příslušnosti |
37 | příslušník HZS ČR | Chotiměř okr. Litoměřice |
4. SNK | 104 13,1 % listiny |
mandát 4. |
MV Marek VrbasBez politické příslušnosti |
38 | strojvedoucí, instruktor | Borkovany okr. Břeclav |
5. STAN | 179 9,8 % listiny |
mandát 5. |
ZV Zdenek VrbasBez politické příslušnosti |
53 | dělník | Obyčtov okr. Žďár nad Sázavou |
6. SNK | 99 10,3 % listiny |
mandát 6. |
TV Ing. Tomáš VrbataBez politické příslušnosti |
53 | ředitel Kablo Vrchlabí | Vrchlabí okr. Trutnov |
4. STAN+NK | 1 791 5,1 % listiny |
mandát 5. |
PV Petra VrbatováBez politické příslušnosti |
52 | starostka | Rokytno okr. Pardubice |
1. SNK | 281 8,8 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 59 001–59 050 z 61 677