Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (190 148)
Strana 3 460 z 3 803
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
FV Ing. František VaněčekBez politické příslušnosti |
44 | starosta obce | Horní Stropnice okr. České Budějovice |
1. SNK | 372 9,9 % listiny |
mandát 1. |
JV Jakub VaněčekBez politické příslušnosti |
36 | tesař | Čížkov okr. Pelhřimov |
6. SNK | 33 13,8 % listiny |
mandát 6. |
JV Ing. Jan VaněčekBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Skorkov okr. Mladá Boleslav |
7. SNK | 160 13,9 % listiny |
mandát 7. |
JV Ing. Jan VaněčekBez politické příslušnosti |
33 | projektant | Katovice okr. Strakonice |
5. NČ | 235 8,0 % listiny |
náhradník 1. |
JV Mgr. Jindřich VaněčekBez politické příslušnosti |
65 | učitel | Volyně okr. Strakonice |
14. ODS+Piráti+NK | 110 6,4 % listiny |
náhradník 12. |
JV Jiří VaněčekBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí prodejny | Vráto okr. České Budějovice |
3. SNK | 87 14,4 % listiny |
mandát 3. |
JV Jiří Vaněček, MBAObčanská demokratická strana |
53 | obchodní ředitel | Karlovy Vary okr. Karlovy Vary |
1. ODS | 722 3,4 % listiny |
náhradník 2. |
JV Jiří VaněčekBez politické příslušnosti |
56 | údržbář | Věžovatá Pláně okr. Český Krumlov |
1. SNK | 36 19,6 % listiny |
náhradník 1. |
JV Jiří VaněčekBez politické příslušnosti |
31 | elektrikář | Věžovatá Pláně okr. Český Krumlov |
5. SNK | 20 10,9 % listiny |
náhradník 3. |
JV Josef VaněčekBez politické příslušnosti |
64 | učitel | Myslín okr. Písek |
1. SNK | 33 28,2 % listiny |
mandát 1. |
JV Josef VaněčekBez politické příslušnosti |
50 | řidič | Smilovy Hory okr. Tábor |
3. SNK | 64 23,4 % listiny |
mandát 1. |
KV Karel VaněčekBez politické příslušnosti |
36 | řidič | Želenice okr. Most |
9. SNK | 168 9,7 % listiny |
náhradník 2. |
LV Luboš VaněčekBez politické příslušnosti |
52 | podnikatel | Neveklov okr. Benešov |
12. SNK | 97 5,3 % listiny |
náhradník 10. |
LV Luboš VaněčekBez politické příslušnosti |
62 | důchodce | Mezilesí okr. Pelhřimov |
9. STAN+NK | 45 12,6 % listiny |
mandát 4. |
LV Lukáš VaněčekBez politické příslušnosti |
39 | manuální terapeut | Rožnov pod Radhoštěm okr. Vsetín |
17. Piráti+NK | 360 3,7 % listiny |
náhradník 15. |
LV Lukáš VaněčekBez politické příslušnosti |
52 | operátor logistiky | Rychnov nad Kněžnou okr. Rychnov nad Kněžnou |
13. SPD+NK | 95 4,3 % listiny |
|
MV Marcel VaněčekBez politické příslušnosti |
51 | příslušník Policie ČR | Heřmánkovice okr. Náchod |
2. SNK | 49 22,5 % listiny |
náhradník 1. |
MV Martin VaněčekBez politické příslušnosti |
44 | banketní číšník | Kaplice okr. Český Krumlov |
13. NEZ+NK | 278 3,8 % listiny |
náhradník 9. |
MV Martin VaněčekBez politické příslušnosti |
45 | seřizovač | Netřebice okr. Český Krumlov |
8. SNK | 26 6,1 % listiny |
náhradník 6. |
MV Martin VaněčekBez politické příslušnosti |
27 | koordinátor bezbariérové dopravy (BEZBA), dispečer Pražské integrované dopravy | Praha 20 okr. Hlavní město Praha |
4. NČ+NK | 312 4,7 % listiny |
náhradník 2. |
MV Martin VaněčekBez politické příslušnosti |
49 | skladník | Hvozdec okr. České Budějovice |
5. SNK | 40 10,8 % listiny |
mandát 7. |
MV Michal VaněčekBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí v obchodní společnosti | Batňovice okr. Trutnov |
2. SNK | 101 14,5 % listiny |
mandát 2. |
MV Michal VaněčekBez politické příslušnosti |
39 | obráběč kovů | Dolní Újezd okr. Svitavy |
4. SNK | 568 7,4 % listiny |
mandát 5. |
MV Milan VaněčekBez politické příslušnosti |
52 | soukromý podnikatel | Čestice okr. Strakonice |
8. SNK | 61 5,1 % listiny |
náhradník 5. |
MV Ing. Miloslav VaněčekBez politické příslušnosti |
39 | vedoucí střediska rybářů | Vodňany okr. Strakonice |
2. SNK | 530 6,8 % listiny |
mandát 1. |
MV Miroslav VaněčekBez politické příslušnosti |
50 | technolog, zastupitel města Blatná | Blatná okr. Strakonice |
2. SOCDEM+NK | 681 10,3 % listiny |
mandát 2. |
OV Ondřej VaněčekBez politické příslušnosti |
36 | vedoucí mechanizace | Drhovle okr. Písek |
3. SNK | 47 9,7 % listiny |
náhradník 2. |
PV Pavel VaněčekBez politické příslušnosti |
54 | THP | Rovná okr. Pelhřimov |
2. SNK | 20 10,9 % listiny |
mandát 5. |
PV Pavel VaněčekBez politické příslušnosti |
62 | důchodce | Stožice okr. Strakonice |
8. SNK | 29 8,8 % listiny |
náhradník 7. |
PV Pavel VaněčekBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Milešov okr. Příbram |
7. SNK | 33 7,3 % listiny |
náhradník 4. |
PV Bc. Petr VaněčekBez politické příslušnosti |
50 | ředitel bytového družstva | Ústí nad Labem-Střekov okr. Ústí nad Labem |
9. KDU-ČSL+ODS | 370 6,5 % listiny |
náhradník 8. |
PV Ing. Petr VaněčekBez politické příslušnosti |
36 | podnikatel | Oslavice okr. Žďár nad Sázavou |
8. SNK | 110 11,5 % listiny |
náhradník 6. |
PV Ing. Petr VaněčekBez politické příslušnosti |
64 | agronom, učitel na ZŠ | Želiv okr. Pelhřimov |
3. SPD | 62 25,3 % listiny |
|
PV Petr Merlin VaněčekBez politické příslušnosti |
43 | kouč | Těšany okr. Brno-venkov |
2. SNK | 131 12,3 % listiny |
mandát 1. |
RV Radek VaněčekBez politické příslušnosti |
48 | profesionální řidič | Praha 3 okr. Hlavní město Praha |
33. PatriotiČR+AUTO | 681 2,7 % listiny |
|
RV Roman VaněčekBez politické příslušnosti |
47 | podnikatel | Rožnov pod Radhoštěm okr. Vsetín |
16. ANO | 808 4,2 % listiny |
náhradník 12. |
TV Tomáš VaněčekBez politické příslušnosti |
43 | podnikatel v cestovním ruchu, truhlář, předseda Mysliveckého spolku Červená Voda, člen Osadního výboru Šanov | Červená Voda okr. Ústí nad Orlicí |
10. SNK | 396 5,9 % listiny |
náhradník 3. |
VV MVDr. Václav VaněčekKomunistická str.Čech a Moravy |
73 | veterinární lékař | Oslavany okr. Brno-venkov |
1. KSČM | 243 7,3 % listiny |
mandát 1. |
VV Václav VaněčekBez politické příslušnosti |
47 | technik – vodohospodář | Ivančice okr. Brno-venkov |
7. ODS+NK | 214 5,9 % listiny |
náhradník 6. |
VV Václav VaněčekBez politické příslušnosti |
48 | technický pracovník | Netřebice okr. Český Krumlov |
3. SNK | 43 8,9 % listiny |
náhradník 1. |
VV Vladislav VaněčekBez politické příslušnosti |
32 | programátor IT | Planá okr. Tachov |
12. SPD+NK | 201 6,5 % listiny |
náhradník 10. |
ZV Zdeněk VaněčekBez politické příslušnosti |
46 | zaměstnanec obce Jarošov nad Nežárkou | Jarošov nad Nežárkou okr. Jindřichův Hradec |
15. SNK | 218 4,9 % listiny |
náhradník 4. |
ZV Zdeněk VaněčekBez politické příslušnosti |
51 | manažer – vedoucí výroby | Újezdec okr. Prachatice |
6. SNK | 16 13,3 % listiny |
mandát 6. |
AV Mgr. Bc. Alena VaněčkováANO 2011 |
63 | starostka, ředitelka MŠ | Chabařovice okr. Ústí nad Labem |
2. ANO | 167 7,4 % listiny |
náhradník 1. |
AV Alice VaněčkováBez politické příslušnosti |
40 | kadeřnice | Písek okr. Hradec Králové |
1. NK | 96 100,0 % listiny |
mandát 1. |
BV Blanka VaněčkováBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Kaplice okr. Český Krumlov |
8. ANO | 168 4,7 % listiny |
náhradník 6. |
EV Edita VaněčkováBez politické příslušnosti |
37 | všeobecná sestra | Třemošnice okr. Chrudim |
3. SNK | 165 5,6 % listiny |
náhradník 4. |
EV Eva VaněčkováBez politické příslušnosti |
60 | vrátná | Slaný okr. Kladno |
18. SEN 21+NK | 96 3,1 % listiny |
|
HV Helena VaněčkováBez politické příslušnosti |
69 | technickohospodářský pracovník | Jarošov nad Nežárkou okr. Jindřichův Hradec |
4. SNK | 240 5,4 % listiny |
mandát 6. |
IV Ing. arch. Irena VaněčkováBez politické příslušnosti |
65 | stavební inženýring | Srbsko okr. Beroun |
5. SNK | 71 9,4 % listiny |
náhradník 2. |
Zobrazeno 172 951–173 000 z 190 148