Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (190 148)
Strana 3 465 z 3 803
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
VV Václav VaněkBez politické příslušnosti |
62 | ekonom | Semechnice okr. Rychnov nad Kněžnou |
9. SNK | 138 10,9 % listiny |
náhradník 3. |
VV Václav VaněkBez politické příslušnosti |
20 | student | Třebechovice pod Orebem okr. Hradec Králové |
12. STAN | 227 4,2 % listiny |
náhradník 9. |
VV Václav VaněkBez politické příslušnosti |
57 | šéf montér | Říkov okr. Náchod |
1. NK | 63 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VV Václav VaněkBez politické příslušnosti |
48 | servisní technik | Úmyslovice okr. Nymburk |
4. SNK | 63 11,3 % listiny |
náhradník 1. |
VV Viktor VaněkBez politické příslušnosti |
33 | učitel autoškoly | Uherské Hradiště okr. Uherské Hradiště |
18. ANO | 1 627 3,6 % listiny |
náhradník 13. |
VV Vladimír VanekBez politické příslušnosti |
46 | podnikatel | Brno-Komín okr. Brno-město |
16. ANO | 397 5,4 % listiny |
náhradník 14. |
VV Vladimír VaněkBez politické příslušnosti |
43 | vedoucí pobočky | Nebřehovice okr. Strakonice |
3. SNK | 63 16,6 % listiny |
mandát 4. |
VV Ing. Vladimír VaněkBez politické příslušnosti |
63 | agronom specialista | Litovel okr. Olomouc |
14. SNK | 460 5,0 % listiny |
náhradník 11. |
VV Vladimír VaněkObčané Dvanáctky |
51 | zastupitel MČ Praha 12, podnikatel, sportovní manažer | Praha 12 okr. Hlavní město Praha |
1. O12+NK | 1 079 3,6 % listiny |
mandát 1. |
VV Bc. Vladimír VaněkBez politické příslušnosti |
34 | podnikatel | Valašské Meziříčí okr. Vsetín |
20. KDU-ČSL | 921 3,3 % listiny |
náhradník 16. |
VV Vladimír VaněkBez politické příslušnosti |
52 | projektový manažer | Blatná okr. Strakonice |
5. SNK | 215 6,7 % listiny |
náhradník 4. |
VV Vladislav VaněkBez politické příslušnosti |
68 | OSVČ | Střítež nad Bečvou okr. Vsetín |
7. SNK | 211 6,2 % listiny |
mandát 7. |
VV Ing. Vladislav VaněkBez politické příslušnosti |
59 | projektant | Štěpánovice okr. České Budějovice |
1. SNK | 138 14,2 % listiny |
mandát 2. |
VV Vlastimil VaněkBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Nedašova Lhota okr. Zlín |
7. SNK | 151 10,8 % listiny |
náhradník 2. |
VV Mgr. Vlastimil VaněkBez politické příslušnosti |
66 | projektový manažer | Uherský Ostroh okr. Uherské Hradiště |
5. ODS+NK | 397 6,8 % listiny |
náhradník 1. |
VV Vlastimil VaněkBez politické příslušnosti |
50 | operátor výroby | Osek okr. Teplice |
14. SNK | 125 3,8 % listiny |
náhradník 12. |
VV Vojtěch VaněkBez politické příslušnosti |
24 | tiskový mluvčí | Mariánské Lázně okr. Cheb |
15. ANO+NK | 985 4,4 % listiny |
náhradník 7. |
ZV Ing. Zbyněk VaněkBez politické příslušnosti |
40 | vedoucí výroby | Srubec okr. České Budějovice |
10. Soukromníci+NK | 212 7,6 % listiny |
náhradník 7. |
ZV Zdeněk VaněkBez politické příslušnosti |
40 | nástrojář | Kněžpole okr. Uherské Hradiště |
10. SNK | 192 5,5 % listiny |
náhradník 4. |
ZV Zdeněk VaněkBez politické příslušnosti |
34 | OSVČ | Suchdol nad Odrou okr. Nový Jičín |
9. SNK | 273 5,9 % listiny |
náhradník 5. |
ZV Zdeněk VaněkBez politické příslušnosti |
50 | řidič mezinárodní dopravy HPM Logistic s.r.o., člen SDH Měřín | Měřín okr. Žďár nad Sázavou |
15. SNK | 212 5,8 % listiny |
náhradník 11. |
ZV Zdeněk VaněkBez politické příslušnosti |
61 | vedoucí skladu | Pustá Polom okr. Opava |
15. SNK | 86 4,1 % listiny |
náhradník 11. |
PV Petr Vaner, MBABez politické příslušnosti |
38 | ředitel soukromé společnosti | Hostašovice okr. Nový Jičín |
4. SNK | 127 10,7 % listiny |
náhradník 3. |
RV Ing. Roman VanerBez politické příslušnosti |
54 | manažer kvality | Třinec okr. Frýdek-Místek |
10. KSČM+ČSSD | 325 3,8 % listiny |
|
JV Jiří VaněrekBez politické příslušnosti |
55 | řidič | Benešov okr. Blansko |
14. SNK | 94 3,8 % listiny |
náhradník 6. |
RV Roman VaněrekBez politické příslušnosti |
55 | živnostník | Velké Opatovice okr. Blansko |
9. STAN+NK | 321 5,9 % listiny |
náhradník 5. |
MV Michal VaněrkaMotoristé sobě |
38 | podnikatel, majitel stavební firmy | Kaplice okr. Český Krumlov |
4. AUTO | 30 5,6 % listiny |
|
ZV Zuzana VaněrkováBez politické příslušnosti |
64 | manažerka, znalkyně vína, kuřimská patriotka | Kuřim okr. Brno-venkov |
6. PRO Zdraví+NK | 231 6,1 % listiny |
|
TV Bc. Tadeáš VangelovČeská pirátská strana |
25 | student, dobrovolník v organizaci pro děti a mládež | Tábor okr. Tábor |
16. Zel.+Piráti+NK | 1 530 3,5 % listiny |
náhradník 12. |
MV Mgr. Michal VaňhaBez politické příslušnosti |
52 | advokát | Praha 22 okr. Hlavní město Praha |
12. ANO | 676 4,0 % listiny |
náhradník 8. |
PV Pavel VaňhaBez politické příslušnosti |
51 | jednatel | Bukovany okr. Olomouc |
6. SNK | 46 11,6 % listiny |
náhradník 5. |
TV Tomáš VaňhaBez politické příslušnosti |
55 | pracovník ve výrobě | Duchcov okr. Teplice |
14. ANO | 400 4,7 % listiny |
náhradník 10. |
DV Dagmar VaňhalováBez politické příslušnosti |
58 | referentka | Droužkovice okr. Chomutov |
4. SNK | 201 12,7 % listiny |
mandát 5. |
AV Antonín VaňharaANO 2011 |
61 | TH pracovník | Bystřice pod Hostýnem okr. Kroměříž |
14. ANO | 319 4,1 % listiny |
náhradník 11. |
JV Jan VaňharaKDU-ČSL |
36 | živnostník | Boskovice okr. Blansko |
16. KDU-ČSL+NK | 372 3,6 % listiny |
náhradník 14. |
JV Jan VaňharaBez politické příslušnosti |
46 | automechanik | Bánov okr. Uherské Hradiště |
7. ODS+NK | 649 8,8 % listiny |
mandát 7. |
JV Jiří VaňharaBez politické příslušnosti |
35 | příslušník HZS | Žeranovice okr. Kroměříž |
3. SNK | 181 8,3 % listiny |
mandát 4. |
LV Libor VaňharaBez politické příslušnosti |
46 | řidič, strojník | Martinice okr. Kroměříž |
4. SNK | 339 11,2 % listiny |
mandát 4. |
AV Adéla VaňharováBez politické příslušnosti |
18 | studentka | Krnov okr. Bruntál |
6. STAN+NK | 747 3,6 % listiny |
náhradník 4. |
LV Ing. Lucie VaňharováBez politické příslušnosti |
47 | technik střediska SmVaK | Krnov okr. Bruntál |
14. STAN+NK | 774 3,7 % listiny |
náhradník 11. |
RV Renata VaňharováBez politické příslušnosti |
49 | dělnice | Honětice okr. Kroměříž |
5. SNK | 13 14,4 % listiny |
náhradník 4. |
TV Mgr. Tereza VaňhátováBez politické příslušnosti |
45 | pedagog | Roblín okr. Praha-západ |
3. SNK | 67 14,2 % listiny |
mandát 3. |
MV Ing. Monika Vaňhová, MBABez politické příslušnosti |
49 | manažerka | Lidice okr. Kladno |
3. SNK | 180 13,9 % listiny |
mandát 4. |
PV Petra VaňhováBez politické příslušnosti |
49 | pečovatelka | Hříškov okr. Louny |
4. SNK | 125 12,4 % listiny |
mandát 2. |
HV Mgr. Hana VanickáBez politické příslušnosti |
61 | ředitelka školy | Slabce okr. Rakovník |
7. SNK | 37 9,8 % listiny |
náhradník 6. |
HV Mgr. Hana VanickáBez politické příslušnosti |
52 | datová analytička, lektorka | Černovice okr. Pelhřimov |
1. HSR+NK | 339 13,4 % listiny |
mandát 1. |
JV Jolana VanickáBez politické příslušnosti |
62 | důchodkyně | Častolovice okr. Rychnov nad Kněžnou |
14. SNK | 65 4,7 % listiny |
náhradník 12. |
KV Kateřina VanickáBez politické příslušnosti |
27 | učitelka ZŠ | Tmaň okr. Beroun |
14. SNK | 171 6,4 % listiny |
mandát 14. |
OV Olga VanickáBez politické příslušnosti |
53 | hospodářka v ZŠ | Lobeč okr. Mělník |
4. ODS | 22 7,1 % listiny |
mandát 5. |
OV Olga VanickáBez politické příslušnosti |
79 | důchodce | Úhonice okr. Praha-západ |
9. SNK | 125 7,6 % listiny |
náhradník 6. |
Zobrazeno 173 201–173 250 z 190 148