Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 42 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JB Jiří BenešBez politické příslušnosti |
35 | technolog výroby | Čebín okr. Brno-venkov |
10. KDU-ČSL+NK | 552 6,4 % listiny |
mandát 10. |
JB Jiří BenešBez politické příslušnosti |
59 | hasič ve výslužbě | Šluknov okr. Děčín |
1. USZ | 257 12,1 % listiny |
mandát 1. |
JB Jiří BenešBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Souňov okr. Kutná Hora |
1. NK | 72 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JB Bc. Jiří BenešBez politické příslušnosti |
43 | kulturní referent | Horní Jiřetín okr. Most |
4. Zelení+NK | 618 10,5 % listiny |
mandát 2. |
JB Josef BenešBez politické příslušnosti |
51 | elektromontér | Choťovice okr. Kolín |
4. SNK | 87 12,8 % listiny |
mandát 4. |
JB Ing. Josef BenešBez politické příslušnosti |
60 | technický poradce | Kunčina okr. Svitavy |
5. MY+NK | 207 7,2 % listiny |
mandát 5. |
JB Ing. Josef BenešBez politické příslušnosti |
57 | vedoucí odboru | Nová Ves u Světlé okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 103 18,9 % listiny |
mandát 1. |
JB Josef BenešBez politické příslušnosti |
63 | důchodce | Dolní Radechová okr. Náchod |
2. SNK | 191 17,5 % listiny |
mandát 1. |
KB Mgr. Kamil BenešBez politické příslušnosti |
40 | voják z povolání | Blazice okr. Kroměříž |
4. SNK | 68 12,1 % listiny |
mandát 5. |
KB Ing. Karel BenešBez politické příslušnosti |
47 | manažer společnosti | Klenčí pod Čerchovem okr. Domažlice |
3. SNK | 278 8,7 % listiny |
mandát 2. |
KB Karel BenešBez politické příslušnosti |
30 | projektant | Čistá okr. Rakovník |
8. SNK | 247 10,3 % listiny |
mandát 2. |
LB Ladislav BenešBez politické příslušnosti |
79 | důchodce | Řídký okr. Svitavy |
3. SNK | 26 12,9 % listiny |
mandát 3. |
LB Ladislav BenešBez politické příslušnosti |
53 | vedoucí technických služeb | Břehy okr. Pardubice |
7. SNK | 308 10,5 % listiny |
mandát 7. |
LB Ing. Luděk Beneš, MBABez politické příslušnosti |
35 | expert na obnovu a rozvoj venkova, místostarosta | Dymokury okr. Nymburk |
2. TOP 09+NK | 248 12,6 % listiny |
mandát 1. |
LB Ing. Lukáš BenešBez politické příslušnosti |
48 | starosta | Stráž nad Nisou okr. Liberec |
1. SNK | 817 13,9 % listiny |
mandát 1. |
MB Marek BenešBez politické příslušnosti |
55 | mistr montáže a obrobny | Úlibice okr. Jičín |
2. SNK | 87 13,2 % listiny |
mandát 3. |
MB Marek BenešBez politické příslušnosti |
52 | technolog | Brnířov okr. Domažlice |
4. SNK | 34 18,7 % listiny |
mandát 4. |
MB Marek BenešBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Myslinka okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 52 14,4 % listiny |
mandát 3. |
MB Mgr. Martin BenešBez politické příslušnosti |
53 | zastupitel, výkonný ředitel Tesla Blatná | Blatná okr. Strakonice |
1. SNK | 746 10,9 % listiny |
mandát 1. |
MB Martin BenešBez politické příslušnosti |
42 | IT technik | Újezd u Chocně okr. Ústí nad Orlicí |
2. SNK | 101 14,4 % listiny |
mandát 2. |
MB Martin BenešBez politické příslušnosti |
52 | strojník | Skalice u České Lípy okr. Česká Lípa |
2. SPD | 97 15,6 % listiny |
mandát 1. |
MB Martin BenešBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Domoušice okr. Louny |
1. SNK | 132 9,9 % listiny |
mandát 3. |
MB Ing. Michal BenešBez politické příslušnosti |
49 | IT bezpečnostní architekt | Zdětín okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 168 11,1 % listiny |
mandát 4. |
MB Michal BenešANO 2011 |
41 | realitní makléř, OSVČ | Pustiměř okr. Vyškov |
4. ANO | 445 7,0 % listiny |
mandát 4. |
MB Mgr. Michal BenešBez politické příslušnosti |
39 | železniční dispečer | Křečhoř okr. Kolín |
1. SNK | 144 12,3 % listiny |
mandát 1. |
MB Michal BenešBez politické příslušnosti |
41 | soukromý zemědělec | Senec okr. Rakovník |
3. SNK | 53 13,6 % listiny |
mandát 3. |
MB Ing. Milan BenešBez politické příslušnosti |
58 | ředitel sportovního festivalu | Starý Plzenec okr. Plzeň-město |
4. SNK | 729 5,9 % listiny |
mandát 5. |
MB Ing. Milan BenešBez politické příslušnosti |
46 | stavební inženýr | Sedlejov okr. Jihlava |
1. NK | 155 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MB Ing. Milan BenešANO 2011 |
65 | technik, zastupitel města Svitavy | Svitavy okr. Svitavy |
7. ANO | 1 459 3,9 % listiny |
mandát 8. |
MB Bc. Miroslav BenešBez politické příslušnosti |
69 | starobní důchodce | Hostín u Vojkovic okr. Mělník |
2. SNK | 94 12,9 % listiny |
mandát 3. |
MB Miroslav BenešBez politické příslušnosti |
45 | inženýr přípravy výroby | Božice okr. Znojmo |
2. SNK | 233 12,1 % listiny |
mandát 1. |
MB Miroslav BenešBez politické příslušnosti |
43 | podnikatel | Bušanovice okr. Prachatice |
2. SNK | 57 10,8 % listiny |
mandát 4. |
OB Ondřej BenešBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Krásná Hora nad Vltavou okr. Příbram |
2. SNK | 147 13,5 % listiny |
mandát 2. |
OB Ondřej BenešBez politické příslušnosti |
35 | hasič | Čeložnice okr. Hodonín |
3. SNK | 161 13,7 % listiny |
mandát 4. |
PB Mgr. Pavel BenešBez politické příslušnosti |
58 | obchodní zástupce | Štramberk okr. Nový Jičín |
3. SNK | 276 8,8 % listiny |
mandát 2. |
PB Ing. Pavel BenešBez politické příslušnosti |
42 | specialista internetové reklamy | Krakov okr. Rakovník |
3. SNK | 35 14,0 % listiny |
mandát 3. |
PB Pavel BenešBez politické příslušnosti |
33 | obchodní zástupce | Bílichov okr. Kladno |
4. SNK | 57 12,2 % listiny |
mandát 5. |
PB Pavel BenešBez politické příslušnosti |
46 | řidič | Kozárov okr. Blansko |
1. NK | 67 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PB Bc. Pavel BenešBez politické příslušnosti |
55 | policista, starosta obce Dlouhá Loučka | Dlouhá Loučka okr. Olomouc |
2. ODS | 276 12,6 % listiny |
mandát 2. |
PB Pavel BenešBez politické příslušnosti |
50 | zaměstnanec veřejné správy | Křečhoř okr. Kolín |
5. SNK | 164 12,0 % listiny |
mandát 5. |
PB Ing. Petr Beneš„JSME TEAM“ |
42 | zastupitel a předseda nejaktivnějšího opozičního klubu, bývalý místostarosta Prahy 10 pro majetek, spoluzakladatel spolku Veřejnost proti korupci, systémový inženýr a protikorupční analytik | Praha 10 okr. Hlavní město Praha |
1. TEAM+NK | 3 191 2,8 % listiny |
mandát 1. |
PB Bc. Petr BenešBez politické příslušnosti |
44 | učitel | Petrovice okr. Ústí nad Orlicí |
1. KDU-ČSL | 120 22,6 % listiny |
mandát 1. |
PB Ing. Petr BenešBez politické příslušnosti |
56 | ekonom | Čtyřkoly okr. Benešov |
4. SNK | 171 13,8 % listiny |
mandát 4. |
PB Petr BenešBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Opatov okr. Jihlava |
4. SNK | 70 13,4 % listiny |
mandát 4. |
PB Petr BenešBez politické příslušnosti |
40 | řidič | Brzkov okr. Jihlava |
6. SNK | 69 14,5 % listiny |
mandát 6. |
PB Ing. Petr BenešBez politické příslušnosti |
56 | starosta obce, podnikatel | Průhonice okr. Praha-západ |
1. SNK | 575 9,4 % listiny |
mandát 1. |
PB Petr BenešBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí servisu | Sloupnice okr. Svitavy |
8. SNK | 335 8,8 % listiny |
mandát 3. |
RB Radek BenešBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Čachrov okr. Klatovy |
4. SNK | 122 11,0 % listiny |
mandát 4. |
RB Radek BenešBez politické příslušnosti |
49 | kameník - osazovač | Horní Paseka okr. Havlíčkův Brod |
4. SNK | 29 15,4 % listiny |
mandát 2. |
RB Radek BenešBez politické příslušnosti |
36 | auditor | Kvasiny okr. Rychnov nad Kněžnou |
6. SNK | 284 6,4 % listiny |
mandát 7. |
Zobrazeno 2 051–2 100 z 61 677