Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 770 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
TV Tomáš VondrákBez politické příslušnosti |
46 | učitel ve školství | Kestřany okr. Písek |
6. SNK | 122 11,0 % listiny |
mandát 3. |
ZV Ing. Zdeněk VondrákBez politické příslušnosti |
37 | technik provozu, Colas CZ | Puklice okr. Jihlava |
4. SNK | 143 9,7 % listiny |
mandát 3. |
AV Adéla VondrákováBez politické příslušnosti |
32 | recepční | Střížovice okr. Jindřichův Hradec |
6. SNK | 89 10,3 % listiny |
mandát 6. |
JV Jindra VondrákováBez politické příslušnosti |
55 | vedoucí obchodního úseku | Jezdovice okr. Jihlava |
2. SNK | 91 16,8 % listiny |
mandát 1. |
TV Tomáš VondrašBez politické příslušnosti |
43 | jednatel | Černošín okr. Tachov |
1. SNK | 159 17,2 % listiny |
mandát 1. |
VV Václav VondrašBez politické příslušnosti |
43 | živnostník | Újezd okr. Domažlice |
4. SNK | 108 9,5 % listiny |
mandát 5. |
JV Josef VondrášekBez politické příslušnosti |
39 | hasič | Čímice okr. Klatovy |
3. SNK | 73 14,7 % listiny |
mandát 3. |
PV Petr VondrášekBez politické příslušnosti |
45 | truhlář | Čímice okr. Klatovy |
2. SNK | 65 13,1 % listiny |
mandát 5. |
RV Radek VondrášekBez politické příslušnosti |
45 | truhlář | Žihobce okr. Klatovy |
2. SNK | 88 11,0 % listiny |
mandát 2. |
HV MgA. Hana VondráškováBez politické příslušnosti |
43 | manažerka v nakladatelství a správce muzea | Luhačovice okr. Zlín |
10. SNK | 1 283 4,7 % listiny |
mandát 10. |
KV Ing. Karin VondráškováBez politické příslušnosti |
33 | vedoucí technologií/výzkumu | Mariánské Radčice okr. Most |
3. SNK | 45 20,3 % listiny |
mandát 1. |
JV Jiří VondrkaBez politické příslušnosti |
55 | starosta obce | Kunratice okr. Děčín |
1. SNK | 126 15,4 % listiny |
mandát 1. |
AV Bc. Aleš VondrlíkBez politické příslušnosti |
51 | koordinátor kvality | Bradlec okr. Mladá Boleslav |
1. SNK | 232 9,4 % listiny |
mandát 4. |
OV Ing. Otakar VondroušBez politické příslušnosti |
73 | inspektor chovu koní | Kosice okr. Hradec Králové |
7. SNK | 77 7,9 % listiny |
mandát 7. |
JV Jana VondroušováBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Horní Ředice okr. Pardubice |
15. SNK | 195 6,9 % listiny |
mandát 15. |
BV Mgr. Blanka VondrováBez politické příslušnosti |
48 | učitelka 1. stupně ZŠ | Dolní Kalná okr. Trutnov |
7. SNK | 93 15,3 % listiny |
mandát 2. |
EV Eva VondrováBez politické příslušnosti |
52 | administrativní pracovník | Zámostí-Blata okr. Jičín |
7. SNK | 39 13,2 % listiny |
mandát 4. |
JV Ing. Jitka VondrováBez politické příslušnosti |
35 | mateřská dovolená | Dalečín okr. Žďár nad Sázavou |
3. SNK | 220 8,8 % listiny |
mandát 2. |
LV Ing. Lenka VondrováBez politické příslušnosti |
37 | hlavní účetní | Velká Jesenice okr. Náchod |
6. SNK | 136 13,3 % listiny |
mandát 2. |
MV Mgr. Martina VondrováBez politické příslušnosti |
40 | personalistka | Karlovice okr. Bruntál |
1. SNK | 214 13,5 % listiny |
mandát 2. |
SV Ing. Simona VondrováBez politické příslušnosti |
35 | učitel ZŠ | Vilémov okr. Havlíčkův Brod |
8. SNK | 290 9,3 % listiny |
mandát 8. |
RV Ing. Robert VondrovicBez politické příslušnosti |
40 | parlamentní zpravodaj | Vyžlovka okr. Praha-východ |
3. SNK | 183 10,7 % listiny |
mandát 3. |
MV Ing. Marie VondrovskáBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Pivkovice okr. Strakonice |
1. SNK | 26 13,8 % listiny |
mandát 4. |
JV Josef VondruškaBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Chraštice okr. Příbram |
6. SNK | 57 13,4 % listiny |
mandát 6. |
LV Lukáš VondruškaBez politické příslušnosti |
43 | manažer kvality | Kněževes okr. Rakovník |
2. SNK | 300 9,3 % listiny |
mandát 2. |
MV Martin VondruškaBez politické příslušnosti |
46 | vedoucí obchodu | Libouchec okr. Ústí nad Labem |
13. SNK | 199 7,6 % listiny |
mandát 4. |
MV Martin VondruškaBez politické příslušnosti |
62 | truhlář | Záblatí okr. Jindřichův Hradec |
4. SNK | 30 13,4 % listiny |
mandát 4. |
MV Miroslav VondruškaBez politické příslušnosti |
49 | zedník | Vlastiboř okr. Tábor |
6. SNK | 52 9,6 % listiny |
mandát 6. |
PV Pavel VondruškaBez politické příslušnosti |
57 | příslušník bezpečnostního sboru | Veselíčko okr. Písek |
1. SNK | 76 18,1 % listiny |
mandát 1. |
RV Radek VondruškaBez politické příslušnosti |
49 | obchodní manažer IS | Lužec nad Cidlinou okr. Hradec Králové |
6. SNK | 116 8,2 % listiny |
mandát 6. |
VV Ing. Vladimír VondruškaBez politické příslušnosti |
63 | středoškolský učitel | Nepolisy okr. Hradec Králové |
2. SNK | 117 10,0 % listiny |
mandát 2. |
ZV Zdeněk VondruškaBez politické příslušnosti |
67 | starobní důchodce | Ponědraž okr. Jindřichův Hradec |
5. SNK | 35 11,7 % listiny |
mandát 7. |
IV Ivana VondruškováBez politické příslušnosti |
43 | pedagožka | Meziříčí okr. Tábor |
3. SNK | 51 14,9 % listiny |
mandát 2. |
PV Pavel VondrysBez politické příslušnosti |
61 | učitel, ředitel střední školy | České Velenice okr. Jindřichův Hradec |
5. SNK | 281 8,6 % listiny |
mandát 4. |
PV Petr VondřejcBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Val okr. Rychnov nad Kněžnou |
4. SNK | 124 13,2 % listiny |
mandát 3. |
VV Vlastimil VonešBez politické příslušnosti |
49 | čištění a revitalizace studní | Kardašova Řečice okr. Jindřichův Hradec |
11. SNK | 544 6,3 % listiny |
mandát 11. |
LV Libor VoňkaBez politické příslušnosti |
65 | řidič | Uhřice okr. Vyškov |
2. SNK | 54 12,0 % listiny |
mandát 4. |
JV Jan VontorekBez politické příslušnosti |
48 | živnostník | Černčice okr. Louny |
8. SNK | 301 6,6 % listiny |
mandát 8. |
DV Daniel VopaleckýBez politické příslušnosti |
33 | kuchař | Horní Blatná okr. Karlovy Vary |
1. SNK | 71 43,6 % listiny |
mandát 1. |
FV František VopaleckýBez politické příslušnosti |
59 | řidič | Břežany okr. Klatovy |
4. SNK | 25 12,6 % listiny |
mandát 4. |
PV Petr VopaleckýBez politické příslušnosti |
28 | projektant dopravních staveb | Myslív okr. Klatovy |
5. SNK | 138 11,7 % listiny |
mandát 5. |
MV Martin VopálenskýBez politické příslušnosti |
36 | řidič | Dušejov okr. Jihlava |
9. SNK | 128 10,9 % listiny |
mandát 9. |
PV Ing. Petr VopálkaBez politické příslušnosti |
39 | zaměstnanec Kraje Vysočina | Horní Cerekev okr. Pelhřimov |
3. SNK | 600 6,7 % listiny |
mandát 3. |
ZV Zdeněk VopálkaBez politické příslušnosti |
51 | soukromý zemědělec | Pravonín okr. Benešov |
2. SNK | 219 12,5 % listiny |
mandát 1. |
PV Pavla VopálkováBez politické příslušnosti |
33 | matka, knihovnice, vyšívačka | Ratenice okr. Kolín |
2. SNK | 116 10,9 % listiny |
mandát 2. |
VV Václav VopatBez politické příslušnosti |
42 | fotograf | Mnichovo Hradiště okr. Mladá Boleslav |
13. SNK | 865 7,0 % listiny |
mandát 1. |
ZV Zdeněk VopatBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Lubná okr. Rakovník |
4. SNK | 207 9,6 % listiny |
mandát 5. |
JV Jiří VopataBez politické příslušnosti |
56 | řidič | Studená okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 21 16,8 % listiny |
mandát 1. |
RV Richard VopataBez politické příslušnosti |
30 | zedník | Studená okr. Plzeň-sever |
5. SNK | 18 14,4 % listiny |
mandát 4. |
PV Petr VopelkaBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Levín okr. Litoměřice |
3. SNK | 59 18,5 % listiny |
mandát 3. |
Zobrazeno 38 451–38 500 z 40 474