Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 775 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MV Martin VránaBez politické příslušnosti |
38 | řidič | Bezdružice okr. Tachov |
6. SNK | 174 6,5 % listiny |
mandát 6. |
OV Ing. Ondřej VránaBez politické příslušnosti |
33 | technický obchodní zástupce | Křenovice okr. Přerov |
6. SNK | 188 13,0 % listiny |
mandát 1. |
PV Pavel VránaBez politické příslušnosti |
50 | automechanik | Tvorovice okr. Prostějov |
4. SNK | 56 13,2 % listiny |
mandát 5. |
PV Mgr. Pavel VránaBez politické příslušnosti |
46 | učitel | Trnovany okr. Litoměřice |
5. SNK | 112 14,4 % listiny |
mandát 2. |
PV Pavel VránaBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Jablonec nad Jizerou okr. Semily |
8. SNK | 131 7,7 % listiny |
mandát 3. |
PV Petr VránaBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Staňkovice okr. Louny |
4. SNK | 175 11,0 % listiny |
mandát 4. |
PV Petr VránaBez politické příslušnosti |
43 | vychovatel | Zvoleněves okr. Kladno |
2. SNK | 222 11,4 % listiny |
mandát 2. |
PV Mgr. Petr VránaBez politické příslušnosti |
56 | starosta | Tachov okr. Tachov |
1. SNK | 2 374 6,9 % listiny |
mandát 1. |
PV Petr VránaBez politické příslušnosti |
54 | skladník | Bantice okr. Znojmo |
1. SNK | 51 18,0 % listiny |
mandát 1. |
RV Richard VránaBez politické příslušnosti |
48 | koordinátor | Hrobčice okr. Teplice |
1. SNK | 136 15,5 % listiny |
mandát 1. |
TV Tomáš VránaBez politické příslušnosti |
36 | Key account specialist | Nimpšov okr. Třebíč |
1. SNK | 33 15,3 % listiny |
mandát 2. |
OV Ondřej VránekBez politické příslušnosti |
38 | projektant | Hora Svatého Václava okr. Domažlice |
7. SNK | 28 13,5 % listiny |
mandát 7. |
PV Ing. Pavel VránekBez politické příslušnosti |
33 | jednatel společnosti CIE INDUSTRY s.r.o. | Horšice okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 144 14,9 % listiny |
mandát 5. |
VV Bc. Vojtěch VraníkBez politické příslušnosti |
26 | místostarosta obce | Choťovice okr. Kolín |
2. SNK | 97 14,2 % listiny |
mandát 2. |
JV Jaroslav VrankaBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Babice okr. Uherské Hradiště |
7. SNK | 400 6,8 % listiny |
mandát 7. |
MV Michal VrankaBez politické příslušnosti |
46 | vedoucí výroby | Zdounky okr. Kroměříž |
11. SNK | 412 6,7 % listiny |
mandát 11. |
DV Dita VránováBez politické příslušnosti |
48 | referent odboru výstavby | Dubnice okr. Česká Lípa |
4. SNK | 200 10,9 % listiny |
mandát 4. |
JV Jana VránováBez politické příslušnosti |
58 | zdravotní sestra | Prostřední Bečva okr. Vsetín |
3. SNK | 518 9,4 % listiny |
mandát 4. |
JV Jana VránováBez politické příslušnosti |
46 | manažerka | Křižanovice okr. Vyškov |
2. SNK | 142 13,2 % listiny |
mandát 2. |
JV Mgr. Jana VránováBez politické příslušnosti |
47 | učitelka | Brandýsek okr. Kladno |
6. SNK | 197 7,4 % listiny |
mandát 2. |
MV Marie VránováBez politické příslušnosti |
53 | prodavačka | Nítkovice okr. Kroměříž |
6. SNK | 40 11,1 % listiny |
mandát 6. |
MV Markéta VránováBez politické příslušnosti |
37 | nezaměstnaná | Nimpšov okr. Třebíč |
7. SNK | 29 13,4 % listiny |
mandát 7. |
MV Martina VránováBez politické příslušnosti |
34 | koordinátor pojištění | Nítkovice okr. Kroměříž |
9. SNK | 40 11,1 % listiny |
mandát 9. |
MV Milada VránováBez politické příslušnosti |
56 | úřednice | Plumlov okr. Prostějov |
9. SNK | 228 8,7 % listiny |
mandát 3. |
RV Renata VránováBez politické příslušnosti |
60 | pracovnice v sociálních službách | Komárov okr. Zlín |
3. SNK | 76 12,4 % listiny |
mandát 3. |
VV Věra VránováBez politické příslušnosti |
42 | vedoucí výjezdového střediska zdravotní dopravní služby | Žerotín okr. Olomouc |
1. SNK | 119 14,8 % listiny |
mandát 3. |
MV Martin VranovskýBez politické příslušnosti |
49 | kuchař - číšník | Vlkov okr. České Budějovice |
1. SNK | 22 17,3 % listiny |
mandát 2. |
JV Ing. Jan VranýBez politické příslušnosti |
44 | projektant | Prádlo okr. Plzeň-jih |
3. SNK | 75 13,8 % listiny |
mandát 3. |
MV Miroslav VraspírBez politické příslušnosti |
60 | OSVČ - podnikatel | Věcov okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 226 7,6 % listiny |
mandát 3. |
GV Mgr. Gabriela VrátilováBez politické příslušnosti |
27 | notářský koncipient | Lípa nad Orlicí okr. Rychnov nad Kněžnou |
4. SNK | 93 10,6 % listiny |
mandát 5. |
MV Monika VrátilováBez politické příslušnosti |
48 | starostka | Lípa nad Orlicí okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. SNK | 101 11,5 % listiny |
mandát 3. |
PV Pavel VratišovskýBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ | Ústrašín okr. Pelhřimov |
7. SNK | 90 15,1 % listiny |
mandát 2. |
IV Iveta VrátnáBez politické příslušnosti |
50 | ekonomka | Svojkovice okr. Rokycany |
6. SNK | 146 12,1 % listiny |
mandát 7. |
LV Ing. Ladislav VrátníkBez politické příslušnosti |
48 | vedoucí odboru dopravy | Ždírec okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 144 11,7 % listiny |
mandát 5. |
LV Bc. Lenka VrátníkováBez politické příslušnosti |
47 | starostka obce | Ždírec okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 169 13,7 % listiny |
mandát 1. |
MV Martin VrátnýBez politické příslušnosti |
39 | čalouník | Myštice okr. Strakonice |
3. SNK | 57 13,3 % listiny |
mandát 3. |
ZV Zdeněk VrátnýBez politické příslušnosti |
48 | manažer | Drásov okr. Příbram |
1. SNK | 148 14,3 % listiny |
mandát 1. |
JV Jan VrbaBez politické příslušnosti |
53 | podnikatel | Trubín okr. Beroun |
6. SNK | 100 12,1 % listiny |
mandát 6. |
JV Jan VrbaBez politické příslušnosti |
55 | revírník | Pňovice okr. Olomouc |
9. SNK | 209 12,3 % listiny |
mandát 3. |
JV Ing. Jiří VrbaBez politické příslušnosti |
62 | státní zaměstnanec | Hlízov okr. Kutná Hora |
3. SNK | 125 13,0 % listiny |
mandát 2. |
KV Karel VrbaBez politické příslušnosti |
38 | truhlář | Černá v Pošumaví okr. Český Krumlov |
4. SNK | 156 11,9 % listiny |
mandát 4. |
MV Ing. Michal VrbaANO 2011 |
49 | ekonom | Radonice okr. Praha-východ |
11. SNK | 136 6,9 % listiny |
mandát 11. |
MV Milan VrbaBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Police okr. Vsetín |
1. SNK | 71 28,4 % listiny |
mandát 1. |
PV Pavel VrbaBez politické příslušnosti |
46 | vedoucí provozního střediska | Dřenice okr. Chrudim |
5. SNK | 85 14,4 % listiny |
mandát 5. |
PV Ing. Pavel VrbaBez politické příslušnosti |
32 | hlavní inženýr projektu | Útušice okr. Plzeň-jih |
2. SNK | 177 11,4 % listiny |
mandát 3. |
PV Pavel VrbaBez politické příslušnosti |
60 | zaměstnanec | Újezd u Rosic okr. Brno-venkov |
3. SNK | 87 11,8 % listiny |
mandát 5. |
PV Petr VrbaBez politické příslušnosti |
53 | specialista mediální tvorby | Chotovice okr. Česká Lípa |
1. SNK | 73 11,7 % listiny |
mandát 2. |
PV Ing. Petr VrbaBez politické příslušnosti |
35 | provozně – obchodní ředitel | Újezd u Chocně okr. Ústí nad Orlicí |
5. SNK | 97 13,9 % listiny |
mandát 5. |
SV Mgr. Stanislav VrbaBez politické příslušnosti |
68 | učitel | Hrádek okr. Klatovy |
4. SNK | 233 7,9 % listiny |
mandát 4. |
TV Bc. Tomáš VrbaBez politické příslušnosti |
37 | referent vodohospodářských staveb SPÚ | Pivín okr. Prostějov |
2. SNK | 288 13,9 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 38 701–38 750 z 40 474